Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák van valami jó tippete...

Kismamák van valami jó tippetek az állandó émelygésre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi se segített...


gyömbér üditő talán attól jobb volt .

tea + gyömbér szeletek v. gyömbéres muffin vajas keksz


keksz reggel az ágyban felkelés elött

ezek a legjobbak nekem tényleg csak a kinley ivás jött be.

2011. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszike kipróbálom hátha jó lesz. De én még csak 5hetes és 5 napos vagyok
2011. máj. 30. 10:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Probioikus italok, kefír, Actimel :)
2011. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És az nem baj hogy ilyen hamar gyötör a hányinger?
2011. máj. 30. 10:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a 20. hétig hánytam masszívan, szóval sajnos nem csak inger volt.. A dokim azt mondta, hogy hideg FEKETE tea kortyonként javíthat rajta (az javított is), és a friss reszelt gyömbér. (Na attól meg még jobban hánytam).


Amire magamtól jöttem rá, hogy nem hányok tőle: Banán, pirítós, tejfölös-túrós tészta... nagyjából ezen a 3 ételen tengődtem a 8. héttől a 20. hétig. Fogytam 4 kilót, de a kórházat hálistennek sikerült elkerülnöm.


Egészséges 3,5 kg-os lányunk lett, ő most 3 éves :)

2011. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ja a fekete tea terészetesen ízesítetlenül! Tehát se cukor, se citrom!
2011. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és gratulálok a leányzódhoz :)
2011. máj. 30. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Forever Aloe Blossom Herbal Tea. Fantasztikusan csökkenti az émelygést (gyömbértartalmú), gyomorfájdalom, felfúvódás ellen hat (szegfűbors), nyugtató, görcsoldó, emésztést serkentő(kamilla), fölös cukormennyiséget semlegesíti, ezáltal kismamáknál a terhességi diabétesz ellen kiváló (gymnema sylvestre - indiában gurmar, azaz "cukorgyilkos" néven ismerik), hogy csak a legfontosabbakat említsem. Az egyik legjobb gyógytea, amit valaha felfedeztek, nincs benne sem koffein, sem csersav, így kisbabák is kaphatják 0 napos kortól, ráadásul nagyon finom!
2011. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszi!! :) És ne feledd, hogy inni mindenképp igyál, ha émelyegsz is, most fontos! :) És gratula Nektek is!!! :)
2011. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :)
2011. máj. 30. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!