Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok azt...

27 hetes kismama vagyok azt hallottam, hogy bal oldalon nem jo aludni, mert a baba nem kap elég oxigént? Ez igaz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 35 hetes vagyok,és csak a bal felemen tudok aludni.Én úgy tudom,hogy az a legjobb.
2009. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Jobb oldalon,és háton nem szabad aludni.
2009. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét hallottam,hogy jobb oldalon nem jó,mert elszorulhat a nyaki ütőered.

Én bármelyik oldalon alszok,sokszor teljesen lezsibbadva ébredek,meg bal oldalon sokszor a szivem nyomódik és nehezebben kapok levegőt.

Úgy aludj,ahogy neked kényelmes! Én egész éjjel forgolódok :(

2009. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy idő után örültem, ha egyáltalán tudtam aludni valamelyik oldalamon.

Háton meg azért nem aludtam, mert úgy éreztem, hogy megfulladok.

2009. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megnézném én azt a kismamát, aki be tudja tartani, hgoy csak egy oldalán feküdjön, aludjon!!!

Nekem a dokim annyit mondott, hogy majd készüljek fel, háton nemsokáig fogok tudni aludni, mert nem fogok levegőt kapni. De semmi olyanról nem beszélt, hogy ilyen vagy olyan pozícióban bármi baj lenne. Sőt arra szoktam felébredni, hogy háton fekszem, rádásul kinyújtott lábbal. Azt mondják ez a legrosszabb. Na, de nem tehetek róla, alvás közben nem tudom befolyásolni, hogy feküdjek. Örülök, ha tudok aludni.

2009. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a bal oldalon tanácsosabb aludni. Na most ezt magyarázza meg valaki az én kisfiamnak, mikor bal oldalamon fekszem és majdnem kibújik a pocimon keresztül! Én úgy vagyok vele, hogy úgy alszom, ahogy nekem és a picúrkámnak is megfelel!

29 hetes kismami

2009. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy tudom,hogy háton kap kevesebb oxigént a magzatod. Asszem a Kismamában olvastam.
2009. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én csak bal oldalamon tudtam aludni. a jobbra fordultam manóm egyből méltatlankodott a hasamban, és jól megrugott...Neki az a póz nem volt megfelelő. Hanyatt meg szintén.
2009. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a babádnak kényelmetlen, jelzi. Az utolsó hetekben az ember örül, ha alszik, nem tud figyelni arra, hogy milyen pozitúrában teszi. Mivel a szív a bal oldalon van, így ha azon az oldaladon alszol, nagyobb munkát kell végeznie. A háton alvást az utolsó hetekben azért nem szokták tanácsolni, mert a baba már elég nehéz és egy nagyobb eret nyomhat. Én is igyekeztem úgy aludni, ahogy tanácsolták, de legtöbbször reggelre a bal oldalamon, vagy háton fekve ébredtem. Mind a 4 gyerekem egészségesen született és most is az.
2009. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bárhogy szabad aludni, ez hülyeség h nem szabad!!Én bárhogy aludtam ahogy kényelmes volt!
2009. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!