Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok az aránytalanul...

Mit csináltok az aránytalanul nagy ruhacímkékkel? Kivágjátok, vagy benne hagyjátok a ruhában?

Figyelt kérdés
37 hkm vagyok. Még ma is mostam pár db rucit a babámnak. Némelyikben több,mint 5 cm-es címke van oldalt,sőt ilyen dupla. Ami a nyakánál van kisebb,azzal nem foglalkozok,de ezek a nagyobbak nem irritálják a baba bőrét?
2011. máj. 30. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy vágtam le, hogy csak a méretet hagytam rajta. A tescoban vett ruhákon van leginkább hosszú címke és ott felül van a méret, így odáig levágtam őket.
2011. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki, nekem még a kicsik is irritálóak a nyaknál, így én az összeset kivágom mindig, s alkoholos filccel beleírom a nyakába, hogy hányas méret. Így biztos nem zavarja őt...
2011. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!