Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számítás szerint 36hetes...

Számítás szerint 36hetes terhes vagyok, de a tegnapi ultrahang alapján csak 34 hetes, eddig csak 3-4 nap volt a lemaradása. Akivel hasonló történt leírná, hogy hogyan alakult a terhessége hátralévő ideje?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak Én írtam volna ki a kérdést!Nekem is szintén az volt a kérdés, hogy 36 vagy 34.hét. Nekem számítás szerint néztek utána mindent, nem pedig méret alapján. Aztán a 38 (36.)héten beindult a szülés, magzatvíz éjszaka átfordulásnál landolt az ágyba + a padlószőnyegre! :D Kisfiam egészségesen 2900g-mal és 54 cm-el született meg, vágás, repedés, varrás, fájdalomcsillapító nélkül! De sajnos az még a mai napig kérdéses, hogy most mikor született, melyik héten. Az egyik papíromon ez van a másikon meg az! De a kiskönyvbe minden esetben a kisebb hét kerül(esetemben a 36) , mert a korababák ilyenkor (már ha az volt) le vannak maradva pont annyival amennyivel korábban érkeztek. Szerencsémre a kicsi sosem volt lemaradva a kortársaitól pedig a védőnő is felhívta a figyelmemet az 1 hónapos kiesésre. Azóta eltelt egy év, már jó egy hónapja megy, 8 foga van, pár szót mond, de ügyesen megérteti magát!

Nyugodj meg, nem lesz semmi baj! Mekkora a baba méretei?

2011. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is tegnap voltam uh-n, nálunk a baba kar és combcsontja van lemaradva 1-2 héttel( ez 2mm eltérést jelent....szóval akár elmérés is lehet)..nem azt mondtam, hogy nyugodtan jöttem haza, de nekem azt mondta este a szülésznőm, hogy valószínűleg csak annyit jelent, hogy nem lesz modellalkat, hanem inkább kis puffancs lesz..amúgy mi 3170 grammok vagyunk már..jó nagyok:)

Ja és a betöltött 36. héttől nem számít korababának..

2011. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A picur méretei:BDP:85,AC:315,FL:62,a sulya kb:2400g.A méhszájvizsgálat eredményéhez pedig azt írta sz orvos,hogy 3111.
2011. máj. 31. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem a picike méreteit!


Szia!


Nekünk ezek a méreteink voltak a 34.héten(utolsó mensitől 34+3 )


BPD: 88 mm

Femur: 72 mm

AC: 319 mm

OFD: 112 mm

BS: 2800 gr

Méhszáj: 2100

Grs.: 34

2011. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!