Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes vagyok és herpesz jött...

5hetes vagyok és herpesz jött ki a számon! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az allergiám nagyon felerősödött és rengeteget fújtam az orrom,nagyon kidörzsölődött a szám is nem csak az orrom és pont ott jött ki a herpesz!

Mit használhatok?

Azért félek picit mert tavaj elment egy babám még szintén az elején és akkor is kijött a herpeszem!

Ez most más érzem,hogy renben van minden,de azért picit félek!


2011. jún. 1. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg, ettől nem megy el a baba!


Nekem is volt a terhességem alatt, nem is egyszer, én is megijedtem nehogy legyen valami baja a picinek, rákérdeztem a dokimnál, és mondta, hogy nem lehet semmi baj.


Nekem azt ajánlotta, hogy ne használjak bolti krémeket, hanem a gyógyszertárban kevertessek cink-pasztát, és azzal kenjem, pár nap alatt le is szárította.

2011. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Próbálok nyugott lenni,meg pozitívan hozzáálni,de azért nem mindig olyan egyszerű:S

Én sem gondoltam,hogy amiatt megy el csak,hogy nem-e valami kísérő tünet!

Najó befejeztem!Nem kombinálok!:))

2011. jún. 1. 06:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt, igaz a 2. trimeszterben, és nem lett semmi baj. Nekem azt mondta a dokim, hogy ne kenjek semmit rá, mert terhesen nem lehet, majd magától leszárad. Egy kicsit tovább tart, mintha kennéd, de elmúlik.

Egy hátrányom viszont származott belőle, a lányom is hajlamos rá. 1 éves, és már túl van egy herpeszen, 5 hólyagoson :)

2011. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt a terhesség alatt, az elején (kb. 7 hetesen) és a végén (38.hét). Én bioboltban vettem szőlőmag-kivonatos meg tenger-vizes krémet (már sajnos nem tudom, mi volt a neve, de kifejezetten herpeszre valót). Kicsit tovább tartott, mint a gyógyszertáritól, de azért szépen elmúlt. A második volt rosszabb, mert a szülésnél már sebes volt a szám, és az erőlködéstől felszakadt, meg nem tudtam megpuszilgatni a kis újszülöttemet :-). Eddig szerencsére a gyereknek nem volt (még csak 2,5 éves), nagyon sajnálnám szegénykémet vele.
2011. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:
Nekem egyébként is szokott lenni sajna! A terhességem elején hetekig ki akart jönni, de egy-két kisebb hólyagnál több sosem lett, mert orbáncfű-tinktúrával kenegettem. Bár orbáncfű teát terhesen nem szabad inni, a tinktúra külsőleg használható. Aztán egyszer csak feladta, most már nem akar kijönni. Az immunológusom szerint nem gond, ha kijön. A babának nem tud ártani, és még azt is mondta, gyakori terhesség alatt, mert a hormonváltozás is kihozhatja.
2011. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!