Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye? Szép?...

Kinek mi a véleménye? Szép? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]


A párom szerint fiús ... :) Szerintem nem. Kislányunk lesz. Neki vennénk.


2011. jún. 1. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia

Az én lányomnak pont ilyen szettje van, csak neki még van egy falvédő is hozzá a pelenkázó fölé.


Szerintem nem fiús :-D

2011. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van.

Nekem tetszik, kislányunk lesz!

Mi előnybe részesítjük aokat a holmikat, amik nem csupa rózsaszínből állnak.

Nem szeretnék egy élő Hello Kitty-t bármennyire is imádom :]]]

2011. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A maci és a színe miatt fiúnak vennék ilyet.
2011. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép és egyáltalán nem fiús! Teljesen uniszex! Viszont szerintem felesleges. Mi nem vettünk, mert egyik kisbabás ismerős sem ajánlotta. A takarója merev, párnának érdemesebb pelenkát használni, mert a bukások miatt úgyis gyakran kell cserélni. A rácsvédő nagyon hasznos, az mindenképp kell, de a baldachin csak, akkor ha szeretnétek. A kis tartót a kiságy oldalán az én lányom csak kíváncsian rángatná és előbb-utóbb leszedné valahogy. Én vettem mintás pelenkákat, azokat használom a buksija alá és érdemes inkább több polártakaróba beruházni, mert így tudod szabályozni a vastagságukat. Ha hideg van többet raksz rá, ha meleg, akkor csak egyet. De ez az én véleményem. Egyébként a garnítúra nagyon nagyon cuki!!!!!!
2011. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez unisex. Kislányomnak hasonló színben van, csak elefántos.
2011. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

csak arra figyelj, hogy a takaró ne 70x100as legyen, mert akkor kb 2 éves koráig tudja használni a takarót, kb 1 éves koráig meg hálózsák.... Szóval...

Általában lehet kérni 100x130as takaróval, és akkor még az oviba jó lesz elvinni.

Egyébként a minta szuper :)

2011. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki fiút írt. Nekem van egy kisfiam (2,5 éves), neki ilyen volt. 2. babánk kislány, háááát igen, rózsaszín lett minden.

De én nem szerettem volna a kislányomnak unisexet, és neki jól áll a rózsaszín.

2011. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, csak a fejvédő és a baldachin egy része sima kék. Mi a kisfiunknak vettük, de úgy, hogy ha a következő lány lesz, neki is jó legyen. 2 hónap múlva érkezik a hugi.

Az ára egyébként nagyon jó.

2011. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem is uni és nagyon aranyos bár én csak első gyereknél ruháztam be ilyen szettre később már praktikusabbnak tartottam a paplanos hálózsákot illetve melegebb időre a plédet vagy vékonyabb zsákot (nem rúgja le), feje alá pedig pelus, szinte mindennap kétszer cserélni kell a bukás miatt:)

2011. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most már Édesanyám szerint is fiús ... :) De nem értem, hogy a sárga szín miért az. Lehet, hogy maradunk a rózsaszínnél. :) Kár h olyan színben ez nincsen ...
2011. jún. 1. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!