Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után a megmarad...

Császármetszés után a megmaradt hegek miatt lehetséges, hogy nehezebben, vagy egyáltalán nem tudok már teherbe esni? Vagy lehet olyan, hogy véletlenül összevarrták a petevezetékemet? Hallott már ilyenről valaki?

Figyelt kérdés
Van két kisfiam. Az első két év próbálkozás után fogant meg, sima szüléssel született. A második elsőre sikerült, ő a császáros baba. A műtét 3 éve volt. Lassan egy éve próbálkozunk. Érzem, hogy van peteérésem, kivizsgáltattam magam. Kicsit magas a prolaktinom, szóval már elvileg sikerülnie kellett volna. Lehet, hogy valami műtét utáni sérülés maradt a méhemben? A mensim is elhúzódó és sem hormonszint változás, se fertőzés nem indokolja. (a császár óta a ciklus feléig vérezgetek)Jár valaki hasonló cipőben? Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 18. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha össze varrták volna a beleegyezésed nélkül az oriási mühiba lenne.A másodszora is hamar teherbe estem mind kettö császár volt.Minél hamarabb keress fel egy szakembert.
2009. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne keseredj el, biztosan nincs semmi baj. Egyébként úgy mondják, hogy a heg miatt éppen gyorsabban megtapadhat a baba. Nos, nálunk sem így történt. Egészen pontosan 23 hónapra volt szükségünk. Az elsö 3 hóban még mensim sem volt. Egy évig várakoztam, s utána rátaláltam a babatervezok.otthona.net-re , s elkezdtem hömérözni (ha erre a honlapra elküldöd, ki is értékelik) stb. Én is csináltattam egy prolaktin tesztet, kissé magas volt, Agnus Castust szedtem rá. Az elhúzódó mensi, sárgatest elégtelenségre vagy késöi PÉ-re (pl. magasabb Prolaktin miatt) utal. Az én PÉ-m is késöbb volt, így málnalevél teát ittam. Köztes vérzésem, pecsételésem nem volt, de PMS igen (sokszor már 10 nappal mensi elött fájdogált a hasam). Erre pedig palástfü teát ittam. Szerintem nézd meg te is ezt az oldalt, sok mindent lehet innen tanulni. S föleg ne görcsölj rajta, hiszen van már két egészséges kisfiad!
2009. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit megnyugodtam.
2009. márc. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!