Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdett vizesedni...

Hány hetesen kezdett vizesedni a lábad?

Figyelt kérdés
Én nem emlékszem, h az előző terhességemnél mikor kezdtem el vizesedni, de a végén olyan volt a lábam , mint egy elefántnak. Most még csak minimálisan vizesedik, 26 hetes vagyok.
2011. jún. 1. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én most hétvégén töltöm a 26.hetet,de jó 6hete már biztos vizesedek.Vérnyomásom,vizelet rendben,-de túlsúllyal kezdtem,-gondolom ez is közre játszik!főleg ilyen melegekbe...ilyenkor egész nap dagadt,amúgy csak estefelé és reggelre lemegy...nem tom mi lesz majd később,ha már most vizesedek..
2011. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok

tegnap óta majd leszakad a lábam :(

182 centimhez pedig nem olyan sok a 87 kiló, vagy igen?

Valakinek nincs valami tippje a lábira?


Dorisz

2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Avery ***** válasza:

21-22. hét óta.

Előttem lévőnek: felpolcolás, sok folyadék, alma evés, kompressziós harisnya segít.

2011. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Előző terhességemnél talán egy ici-picit vizesedtem a legvégén, de semmi jelentőset. Próbáltam sokat inni, mert azt olvastam, hogy ha sok vizet kap a szervezetem, akkor nem próbál meg vizet visszatartani. Hogy igaz-e, és tényleg ezért nem vizesedtem-e, azt sosem fogom ugye megtudni. Most is megpróbálok sokat inni. Sajna inkább éjjel iszom sokat és állandóan kelnem is kell, de ne vizesedem.
2011. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, hogy van összefüggés a vizesedés, meg a folyadék fogyasztás között. És lehet benne valami. Terhesen is alig tudtam meginni napi 1-1,5 litert. De egyáltalán nem vizesedtem.
2011. jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32hetesen kezdődött a kezemen,és utána valamikor ment a lábamra is
2011. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én 32 hetes vagyok ,túlsúllyal kezdtem és sokat is híztam,de eddig még nem vizesedtem.

A túró magában is segít a vizesedésben.Mondjuk van aki citrommal eszi...

Sok folyadék,polcolás...

2011. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kb a 28. héttől. A szülés előtt már alig tudtam behajtani az ujjaimat. A doki nem foglalkozott vele, mert nem vészes. 16 kg híztam, ebből 11 maradt a kórházban, 2 a hazaérkezés után 1 héttel lement - De más sem csináltam a kórházban mint szoptattam és pisilni jártam.

Most várom a második babát, remélem jobb lesz a helyzet.

2011. júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó két hétben kezdődött(38 hetesen).


Nekem ezt ajánlották: csalán, palástfű, málnalevél, orbáncfű, méhfű, cickafark és zsurló 1:1 arányú keverékéből készítsünk teát és napi 3 csészével igyunk meg belőle.


Illetve vannak olyan ételek amik segítik a felesleges víz kiürülését a szervezetből: a héjában főtt burgonya, valamint a petrezselyem, a barnarizs, a metélőhagyma, a lestyán és az uborka.


A só bevitelt is kell csökkenteni.


De ha ez a vizesedés egyik napról a másikra hirtelen,nagymértékben jelentkezik, mindenképp kell az orvossal beszélni, mert toximiára utalhat.

2011. júl. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én 4-5 kiló túlsúllyal kezdtem, de semmi jel nincs vizesedésre.

23hkm

2011. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!