Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29éves nő vagyok fél évvel...

29éves nő vagyok fél évvel ezelőtt estem át egy vetélésen,12 hetesen hematómám vérömlenyem volt már a terhességem legelejétől. Kérdésem hogy mi a valószínűságe hogy ismét elvetélhetek? Mitől lett vérömlenyem? Mit tegyünk hogy beágyazódjon a petesejt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez az első terhességem, 27 éves vagyok. Korán kiderült a tehességem, akkor semmi probléma nem volt, rá 4 napra nagyon rosszul lettem, kialakult 1 nagy hematómám, ez volt 5 hetesen. 4 hetet végig kellett feküdnöm, semmit sem emelni, s Utrogestant és magne b6-ot a pici megtartására. A9 hetes uh-on derült ki, hogy eltűnt a hematóma, de vele együtt az egyik babám is. Akkor derült ki,hogy ikrek lettek volna. Azóta is meg van az üres petezsákom, a kis "tamagocsim" pedig szépen fejlődik.16 km

2009. márc. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!