Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is szenved ebben...

Más kismama is szenved ebben fülledt melegben, és úgy érzi, hogy nemsokára szülni kell vagy csak én?

Figyelt kérdés
35+2 hetes kismama
2011. jún. 6. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon melegem van, és nagyon várom a végét már. :)
2011. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megőrülök, bár nem érzem úgy, hogy helyben megszülök.

Semmi jele nincsen, hogy elindulna a kisasszony a nagyvilágba. [Hál' istennek!]


Viszont, másfél hete járom az esőtáncot, de felénk az eső felhők olyanok, mint a délibábok.

Rengeteg ismerősöm már bárkát épít és menekül az esőtől, én meg ülök a (szolnoki) sivatagba ...

Még csak 30-35 fok van ... mi lesz velem, ha 40 lesz?! :o


34. hetes :]]

2011. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából nyűgös vagyok és hisztis! A lábaim nagyon fájnak, fél óra talponlét után feküdnöm kell, mintha száz kg-sak lennének és persze be van dagadva...A baba is sokat mozog, kifeszíti magát nagyon sokszor! Hát én már nagyon várom a babánkat...:)))

37+5 hkm

2011. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok 37+5 hetes vagyok és már nagyon nem bánnám ha kisasszony úgy döntene hogy kibújik mert amúgy is a doki szerint fejlettebb mint kéne ezért elképzelhető hogy hamarabb jön tehát már alig várom és nagyon sok a jóslóm is :)
2011. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyűgös vagyok, fáradt vagyok, mindenki hagyjon békén érzésem van.

Bár alapból vacakabb ez a második terhesség, mint az első. :S

2011. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sumergo ***** válasza:

Még sokáig szeretnék egyben maradni, de fogalmam sincs, hogy fogom majd bírni az igazi kánikulát!?! Már most úgy izzadok sokszor mint az agyonhajtott fogatos ló!

18 hkm

2011. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Sajnállak, én is izzadok, mint egy ló. Bár nekünk már nem sok van hátra. (jul 11.)

Kaptam egy éves előre jelzős naptárat, ami eddig 80-85%-ban bejött...

Ott azt írta pl. jul. 13-16-ig, hogy 40 fok ...

Nem hogy terhesen, de még gyerek nélkül is megfogok 'halni' tőle.

Ráadásul nálunk alig esik. Már-már örömünnep, ha csepereg az eső.

2011. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!