Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erdemes vasarolni Budapesten...

Erdemes vasarolni Budapesten a Baba Outlet-ben?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak? Erdemes benezni?
2009. márc. 19. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát amennyire dicsérték nekem csalódás volt, én nem fogtam ki semmi jót. Ami pedig nem akciós, az elég drága. Ha jó bababoltot akarsz, akkor ajánlom a Mária bababoltot, na itt tényleg érdemes vásárolni, mi szinte mindent itt vettünk meg.

[link]

30 hetes kismama

2009. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha vannak jó cucco. Pl Ott vettük a babkocsit 30.000 ezerért hordozóval együtt, ami szerintem nem volt drága, de mindig ott lehet hozzájutni a legolcsóbban a dolgokhoz. Volt, hogy ugyanazt a terméket máshol jóval olcsóbban láttam. Azért én mindig nézegetem a honlapjukat hátva van valami.
2009. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Soroksári úton voltam, ott vettem az első terhes nacimat 6000- ért másnap láttam a gatyómat 12000-ért a Brendonban, nekem megérte elmenni. Szerintem ha van rá lehetőséged nézz körül.
2009. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Mária bababolt tényleg nagyon jó!
2009. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol van a Maria bababolt? Kulfoldon elek, ezert mi a repuloterrol mennenk oda autoval szetnezni. Hatha olyan helyen van, hogy nem kellene Budapest tulso vegere atautokazni, akkor tutira megneznenk a Maria bababoltot is. Kesobb visszanezek, most mennem kell. :) Koszi a sok valaszt, aranyosak vagytok!
2009. márc. 19. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Baby Outlet-ben tényleg jól szét kell nézni,azért ki lehet egy-két dolgot olcsón fogni,meg nagy a választék,de ajánlanék még ennél is jobbat :www.babaszafari.hu és a www.tikotiko.hu.
2009. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom van-e több Mária bababolt a városban, én a 13. kerületben voltam a Visegrádi utca 25-ben.
2009. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baby outlet nagy csalódás volt, 56 és 62 babaruhák szinte semmi nem volt.
2009. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Allitolag van valami kozel a repterhez, nem tudom az-e a Baby Outlet vagy van ott esetleg valami mas.
2009. márc. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!