Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hetes vagyok, és folyamatos...

Öt hetes vagyok, és folyamatosan kajaundorom van, alig tudok valami ennivalót letuszkolni magamba. Ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem sokan igy vannak az elején ezzel de lehet utàna nefélj fogsz enni böven.van aki az elsö pàr hétben lefele fogy.
2011. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

én az első 3 hónapban szó szerint csak salátát ettem

nem bírtam ugyanis másra nézni

émelyegtem rosszul voltam állandóan.,

de ez természetes.

2011. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így voltam én is, a 6-19 hetek között. Időszakaim voltak: tea+vajas kifli, paradicsomos tészta. sajtos tészta, knorr instant csípős csirkeleves sok tejföllel, krumplipüré, narancs+kivi. Szénhidrátot ettem szénhidráttal és mégis fogytam... Zöldséget (paradicsom, paprika, uborka), húst, tojást, halat abszolút nem kívántam, a gondolattól is rosszul voltam.

Van ez így, sajnos... Kitartást és boldog babavárást!

2011. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56 kg-ról, 52kg-ra fogytam a 6.és 12. hét között... aztán egycsapásra minden nyavaja elmúlt. Szóval csak az 1. 3 hónapot kell túlélni:-) Majd ráérsz még hízni utána;-) Csak figyelj a megfelelő vitamin (főleg Folsav és Vas) és cukor bevitelre.
2011. jún. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!