Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első hivatalos nst-n azt...

Haramia kérdése:

Első hivatalos nst-n azt mondták keveset mozog a baba. Ez mennyire jelent nagy gondot?

Figyelt kérdés

Dokim megnézte a vizsgálat eredményeit és visszarendelt szerdára azzal, hogy egyek, igyak előtte. Ha akkora probléma lenne, gondolom nem várnak 5 napot az újabb vizsgálattal?!

36+5 hkm


2011. jún. 10. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak aludt, azért kell megismételni hogy ha mozog akkor milyen a pulzusa...

Nekem is ez volt és most a 2.-on végig mozogta és jó lett

2011. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is utálta az nst-t! Előtte és utána majd kiugrott a pocakomból, de a vizsgálat alatt jó ha egyszer-kétszer mocorgott... :) Nekem 3!! naponta kellett járnom nst-re a 36. héttől emiatt. Egészségesen született a kisfiam 40+1 hétre! :)
2011. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ittam előtte egy kis bubis ásványvizet. Az mindig felébresztette a fiamat.:)
2011. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem szőlőcukrot adtak a vizsgálat előtt, mert az én babám is belustult olyankor. A szülésznő már az ajtóban szőlőcukorral fogadott. :)
2011. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem folyton aludt a lányom, a terminus napján egy kisebb stáb rémisztgetett, hogy nincs rendben a gyerekkel valami, közben csak édesen aludt:D

Elvileg, ha az nst nem jó, akkor igencsak körbeugrálják az anyukát, próbálják felkelteni a babát, uhznak(ha van a közelben)

2011. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A másik, amit tehetsz még azért, hogy a gyerek éppen ébren legyen nst alatt, az a csoki evés. Érdemes előtte letolni egy sport szeletet vagy bountyt.
2011. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan jártam mint te az első NST-n, úgyhogy a másodikramárkészűltem, felturbóztam a picúrkámat, reggeliztem, majd szőlőcukor, és közvetlen a vizsgálat előtt egy milka waffelini - na volt mozgás bőven :)
2011. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

...aranyosak vagytok, köszi a válaszokat! Azt hiszem a csokievés nem lesz nagy áldozat a siker érdekében, ha kell akár egy egész tortát is benyomok...Szerdán ráadásul 11-re van időpontom (nem reggel 7:15-re mint most) úgyhogy addigra már csak felébredünk rendesen! :)

Jó babavárást és babázást mindenkinek!

2011. jún. 10. 12:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Míg vártam az Nst-re, majdnem kirúgta az oldalam. Amikor felálltam, azt hittem, ki is jön a gyerek. Majd leültem NST-re, és kisimult a gyerek. Kétszer felkeltette a nő, de egyébként... Majd kijöttem, és kezdte újra az oldalam bántalmazását. :D
2011. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

...bejött a csoki-módszer :) mostani nst-eredményünkre azt mondta a dokim, hogy tökéletes :)


Köszi mindenkinek a segítséget!

2011. jún. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!