Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik őssejtbankot érdemes...

Melyik őssejtbankot érdemes választani és miért?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én első körben e-mailben érdeklődtem a személyes konzultáció lehetőségéről a Sejtbanknál, a Krio-nál és a Humancell-nél.

A Sejtbank és a Humancell azonnal válaszolt, ha írok nekik telefonszámot, vissza is hívnak. A Krio-tól a mai napig nem kaptam semmilyen választ. (1 hónap telt el azóta.)

A Sejtbankba mentünk el személyesen, mert ez volt hozzánk közelebb. Engem meggyőztek. Határozottnak tűntek és jó volt az első benyomásunk.

Készültem kérdés listával és mindenre szakszerű és kielégítő választ kaptam. Nem volt vetítés és "nyomulás" sem, hogy őket válasszuk stb...

A Humancell-t felhívtam, a hölgy visszahívott és feltettem néhány kérdést. (Oda már nem akartam személyesen elmenni.)

Nagyon készséges volt, de nem tűnt annyira határozottnak, mint a Sejtbankosok. Persze az is közrejátszhatott, hogy más telefonon beszélni és más személyesen válaszolni a kérdésekre.

A Sejtbanknál nekem az volt szimpatikus, hogy Belgiumban és Hollandiában paralel tárolják a mintákat. Így duplán be van biztosítva. Valamint a kórházakban van tartalék szett, ha valami nem stimmelne a szerelékkel ami a csomagban van.

Az árakat illetően nagy különbség nincsen.

2009. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!