Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik lehetnek az első jelei a...

Mik lehetnek az első jelei a szülés kezdetének?

Figyelt kérdés

Június 7-e óta érzem, hogy minden nap vagy a derekam fáj nagyon, vagy az alhasam húzódik/nyilal. Ezek jelezhetnek valamit?


36+5 hkm


2011. jún. 12. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én előtte való nap rengeteget aludtam, és ettem előtte való nap. De persze ez mindenkinek más lehet.
2011. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már annyi tünete van az ember lányának, hogy képes mindet a szülés előjeleként értelmezni :))) Persze, nem mondom, hogy lehetetlen, hogy akár néhány napon belül megszülj, de ezekkel akár a 40. hétig húzhatod, akár túl is hordhatod a babát. A derékfájást okozhatja a rossz testtartás, a pocid súlya is. A különböző medence fájdalmak, alhasi kellemetlenségek is normális tünetek így a végén, hisz készül a tested a szülésre... lazulnak az ízületek, húzódnak a méhszalagok, a baba is nyomhat odabenn valamit. Minden jót!
2011. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Derékfájás, fejfájás, furcsa energikusság is, megugrott étvágy és "vihar előtti csend" is lehet. Ahogy az előző mondta, ilyenkor már bármi lehet. De ne aggódj, eltéveszteni nem fogod biztosan:)
2011. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem voltak jósló fájásaim, derékfájás, étvágy vagy éppen hányinger. Konkrétan semmi jele nem volt annak, hogy a baba jönni akarna kifelé. Éjjel kettőkor átakartam fordulni a másik oldalamra és akkor egy pici pukkanást éreztem odabentről aztán elöntött a magzatvíz. Olyan gyorsasággal pattantam ki az ágyból mint még sosem! :D Nálam a magzatvíz folyása jelezte , hogy menni kell. Előző este tejbegrízt ettem kakaóval és fahéjjal, gondolhatjátok milyen éhesen indultam neki a szülésnek! Végig az volt a legnagyobb problémám, hogy éhen fogok halni!Szerintem a dokim és a szülésznőm totál hülyének néztek, mert mindig kérdezték, hogy van-e valami gondom, fájdalmam, észrevételem? A válaszom mindig az volt: ÉHES VAGYOK!!!!!! ÉHEN FOGOK HALNI!!!! :D Szerencsémre könnyű szülésem volt!Ilyen kívánok mindenkinek! :D
2011. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi volt az előjel, hogy aznap kétszer is rohannom kellett a wc-re. Pedig az utolsó időkben a toalett és én nem voltunk közeli barátok:o) Egyébként ez akkor fel sem tűnt, de így utólag visszagondolva ennyi volt. Amúgy este 8kor voltam a dokimnál az aktuális ctg-n, semmit nem mutatott. Ehhez képest 3/4 12kor éjjel beindultak a fájások, amikről nem is tudtam eldönteni, hogy már azok vagy nem. Azért bementünk a kórházba fél 2 körül, ahonnan már nem engedtek haza, csak bekísértek a szülőszobára. Reggel 9 óra 6 perckor megszületett a gyönyörű Lányom!:o)
2011. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menj a dokihoz, ő biztosan megmondja a tutit
2011. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!