Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-ik héten hányadik hónapban...

25-ik héten hányadik hónapban vagyok? 6 vagy 7? Mindenki mást mond. És az már a harmadik trimeszter?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Egyszer így-egyszer úgy írják, úgyhogy úgy számolod, ahogy akarod. :)

2011. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2011. jún. 15. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt a 6 hónapnak számoltam.

és a 28 héttől van a harmadik trimeszter

2011. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az még a 6. hónap szerintem. A harmadik trimesztert a 28. héttől számolják.

Úgy számold, hogy hanyadik hónap, hogy a terhesség kezdő dátumát vedd alapul, tehát mikor utoljára megjött, és minden hónapban az a forduló.

Pl. nekem ez június 27-e volt, így szeptember 27-én töltöttem be a 3 hónapot, és december 27-én a 6 hónapot,és kezdtem a 7.-et. és akkor már 26 hetes voltam, úgyhogy így számolva a 25. hét még a 6. hónapban van. Ez így logikus, ki is jön, hogy a terhesség 40 hét, tehát 9 hónap és egy hét.

2011. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


E szerint a 26. hét végéig a 6. hónapban vagy és a 27 héttől kezded a 7. hónapot és a 3. trimsztert.

2011. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!