Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai vizsgálat eredménye,...

Genetikai vizsgálat eredménye, akkor most minden rendben van?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg a genetikai vizsgálat eredményét, doki csak annyit mondott, hogy 1:1800hoz, reméljük, minden rendben lesz. Semmi többet. A méretekre azt mondta, jók. Nektek mennyi volt az arány? Megnyugodhatok?

18 hetes aggódó kismama.


2011. jún. 15. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
SZIA, NEKEM 13 hetesen 1:1140 volt, 18 hetesen 1:4200 volt az eredmény. De nekünk a két vizsgálat a vastag nyakiredő miatt volt. első integrált, második kombinált teszt volt. Engem már az 1 után megnyugtattak, hogy jó az eredmény.Magzatdiagnosztikai központba csinálták ezeket. Szerintem nyugodj meg.ha minden más érték okés. a kevesebb érték lehet attól, hogy nem pont időbe vették le.
2011. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, lemaradt 13 hós a fiam, és minden rendbe vele:-)
2011. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két vérvétel volt,a 14. és 16 héten.
2011. jún. 15. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, akkor neked is ez a kombinált eredménye. Nekem azt mondta a doki, hogy 1:250 felett már jó az eredmény.

NYugodj meg minden oké lesz, ennél jóval magasabb az eredményed:-)

2011. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a 12 héten csináltattam kombinált tesztet, 35 éves vagyok és 1:3240 lett az eredmény.

Megnyugodhatsz, mert az eredményed azt jelenti, hogy 1800 terhességedből 1 Down-os lehet!

Boldog babavárást!


34h km

2011. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!