Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskutyámat úgy néz ki le...

Kiskutyámat úgy néz ki le kell altatni, emiatt sokat sírok és nem tudok megnyugodni. Ihatok valamilyen teát vagy van tabletta amit terhesen szedhetek és kicsit megnyugtatna?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és van egy 2 éves kislányom is, vele sem tudok igazán foglalkozni :( Gondolom így terhesen még jobban megviseli az embert minden bánat, nekem a 14 éves kutyusom elvesztése hatalmas szomorúság. Hogyan dogozzam fel hogy minél kevesebbet ártsak magamnak, a magzatnak és a környezetemnek?
2011. jún. 16. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nagyon sajnálom. :( Az én kutyám tavaly halt meg 11 éves korában, együtt nőttünk fel, engem is nagyon megviselt akkor. De én próbáltam arra gondolni, hogy milyen szép élete volt velünk. Meg nekem az segített hogy beszélgethettem róla valakivel, tehát nem voltam egyedül. :(
2011. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most milyen rossz lehet neked, DE a gyerekeid a legfontosabbak! Foglald el magad a nagyobb gyerekkel.
2011. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

citromfű teát esetleg tudsz inni 2-3dl-t egy nap, de az is inkább elalvás előtt egy kis mézzel.

Minden jót, sajnálom a kutyusodat!

Muszáj elaltatni? Nagyon beteg?

2011. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, pár nap alatt derül ki hogy szükséges-e az altatás, de az biztos hogy már nem sokáig húzza a kora miatt :( Nehezen jár de nem is részletezem...
2011. jún. 16. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,

bár nem ugyanaz, nekem is van egy 2,5 éves kisfiam, és egy 9 hetes baba a pocakomba, ráadásul veszélyeztetett terhes vagyok, mert véreztem pár hete.

tegnap meghalt apukám. elmondani nem tudom mit érzek, de nem borulhatok ki, mert nem lehet, sem a kisfiam miatt, sem a kistesó miatt. én próbálok másra koncentrálni, amennyire lehet, illetve a férjem nagy támaszom. nagyon rossz lesz, de az idő segít, én ebben bízom.

kitartás.

2011. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz de gondolj a gyerekeidre. Ők nyújtanak vigaszt és szükségük van rád. A kis pocaklakónak és a nagylányodnak is. Foglalkozz vele ne hanyagold el ne kelljen azt éreznie hogy nem olyan fontos mint a kutyus. A kicsik megérzik az ilyesmit. A kutyus már nagyon öreg hidd el hogy neki is jobb lesz ha már nem kell szenvednie. Nekem is van egy 15 éves kutyám és én is nagyon sajnálnám. De ezen tovább kell lépni egy anyának mindig a gyerekei az elsők. Nyugodjon békében a kutya ha elaltassák.
2011. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A negyedik válaszolónak őszinte részvétem! Tudom hogy neked még sokkal rosszabb... Én sem gondoltam hogy a kutyám miatt ilyen szinten kiborulok, bár tudtam hogy nagyon szomorú leszek ha eljön az idő :(
2011. jún. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!