Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy a kicsikém...

Miért van az hogy a kicsikém méretei alapján 17+ hetes de a combcsont mérete csak 16 hetesnek felel meg?

Figyelt kérdés

BPD:38mm,OFD:48mm,HC:136mm,TAD:38mm,AC:122mm,FL(combcsont méret):22mm,EFW(súly):188g

Aggódom met most vagy a fejecskéje tul nagy meg a hsikája vagy a combja kicsi!:( Remélem tudtok segíteni!


2011. jún. 20. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:

az orvos mondta, vagy táblázatokat nézegetsz a neten?


ha az utóbbi, akkor fejezd be! minek stresszeled magad feleslegesen?

2011. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem kell, hogy aggódj ilyesmi miatt, hiszen épp csak elkezdett fejlődni. Nyugodj meg, még van legalább 20 heted, hogy aggódj ilyesmi miat, de biztosan teljesen normális méretei lesznek. Nincs 2 egyforma magzati méret, mint ahogy nincs 2 egyforma ember sem. :) Nem lehet, hogy az a 136mm az 13,6 a 122mm pedig 12,2 akart lenni? :D
2011. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Orvosnál utoljára 12 hetesen voltam és csak jövőhetén kell ujra mennem ,közben megcsinálták az AFP-t de nem ultrahangoztak,de voltunk a párommal 4d-s ultrahangon és ott ezeket a méreteket adták meg és a táblázatok alapján néztem hány hetes lehet.

A méreteket pedig jól írtam mert mm-ben adták meg és nem centiben,de ott nem mondták ,hogy gond lenne csak megijedtem a különbség miatt most hogy nézegetem a neten a táblázatokat!:(

2011. jún. 20. 10:53
 4/9 anonim ***** válasza:

1-2 hetes eltérés simán lehet a táblázatokhoz képest, mert a babák nem aszerint fejlődnek!

Ne aggódj szerintem!

2011. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jaja. az ilyen táblázatokkal az a baj, hogy a babáknak nem mutatják meg őket...
2011. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos minden rendben van. Amúgy a méretek mellé zárójelbe nem írták oda a tól-ig értékeket?
2011. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én babámnak is minden UH-n a combcsontja pár mm-rel rövidebb, mint a táblázatban,(most 34 hetes, de a méretei szerint 36+4, a combcsont mindig is picit rövidebb volt, az most 36-37 hét közti értéken van) de még senki nem mondta, hogy ez baj lenne. Sőt, Down-ra 1:50hez lett az a hülye kockázatelemzés, de az amnio negatív. Én sem vagyok magas (164) meg az apja sem. Biztos ő sem lesz égimeszelő :) Én erre gondolok, biztos nem arra, hogy ez betegséget jelent. Kérdezd meg a dokit, és szerintem nyugodj meg. Még az is simán lehet, hogy el lett mérve. De biztos, hogy ez nem probléma.

34h

2011. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat,meg fogom kérdezni a dokit de az csak jövőhét csütörtökön lesz.

Én nem találtam még olyan táblázatot amelyben tól-ig lennének megadva a méretek.van olyan?

2011. jún. 20. 13:34
 9/9 A kérdező kommentje:
és lehet ,hogy az is számit ,hogy kislány és nem lesz olyan magas hiszen én is csak 1.62 vagyok a párom meg 1.78 magas.
2011. jún. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!