Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok ötleteket? Akik...

Adnátok ötleteket? Akik tettek a fagyasztóba kész ételeket szülés utánra, illetve apukának míg mi bent vagyunk?

Figyelt kérdés

Már tettem el egy-két dolgot készen, hogy csak elő kelljen kapni, pl spagetti szósz, pörkölt, meg apának töltött káposzta, míg mi kórházban vagyunk.

Lenne még ötletetek?

Rendelni nem nagyon van pénzünk, egyik mama dolgozik, a másiknak meg eszébe sem jutna, ezért szeretnék előre pár napi kaját csinálni, és mélyhűteni.

Köszi


2011. jún. 20. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

töltött paprika

-ez kenyérrel is v. főtt burgonyával is ehető -


húsos zöldségleves


lencsés egytál - ún debreceni lencsefazék- füstőlt hússal szintén jól türi a fagyasztást.

2011. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

még eszembejutott:


lecsó - üveges- erre üt pár tojást v. főz mellé virslit...


ún. parasztreggeli ami főtt pirított burgonya vágott hagyma

paprika paradicsom meg amit szeret pl. füstölt szalonna kolbász darabkákra vágva lefagyasztva ezt csak tepsiben felforrósítja és kész szintén lehet rá tojást ütni.


pacal fagyasztva

2011. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én raknék még panírozva be húsikat amit csak ki kell sütni.
2011. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

lecsót én is ehetek szoptatás alatt, ugye? :)Persze, csak paprika, paradicsom. Nincs K betű :)

És az a lencsés valami az hogy van?

2011. jún. 20. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a lasagna volt a nyerő, ezt összepakoltam, és csak be kellett tenni a sütőbe, meg paradicsomos húsgombóc, húsos réntott palacsinta (ezt is csak olajban ki kell sütni)
2011. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

megpárolsz zöldséget - hagyma vegyesz. - aztán rá a f. hús rá a lencse kolbász és víz. puhára főzzük.


olyan mintha lencsefőzeléket csinálnál belefőtt füstölt oldalassal csak van benne kolbász is v. virsli és leves gyökérzöldség.

2011. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jól hangzik :)
2011. jún. 20. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Sárgaborsó főzelék füstölt főtt (lesütött) tarjával. A előre panírozás is nagyon jó ötlet, sajtot, párizsit, husit vagy fasírtot. Illetve lehet kapni is előre panírozott dogokat (sajt, halrudacska stb). Esetleg pizzatésztát előre elkészíteni (akár kinyújtani és sonkát, kukoricát, sajtot, oliva bogyót, stb. rátenni) csak be a sütőbe és kész is van, illetve ha frissebben szeretitek akkor csak a tésztát lefagyasztani és utána gyors rádobálni a dolgokat.Gyümölcsleves. Húslevest is le lehet fagyasztani a következő képen: ha kihűlt átszűröd és a zöldséget kiveszed belőle a husi maradhat benne. Remélem tudtam segíteni!
2011. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gulyásleves, füstölt húsos bableves nokedlivel, sztrapacska tésztája, amire csak ráteszi a tejfölt, sajtot (eleve sültszalonnával fagyaszd le neki).
2011. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott a chilis-bab is
2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!