Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első szülésnél eltörött a...

Az első szülésnél eltörött a farokcsontom, most a másodiknál megint ez várható, vagy már nem kell rá számítanom?

Figyelt kérdés

Összeforrt,de ferdén,tehát nem úgy áll már mint eredetileg.

Van valakinek tapasztalata?


Jó lenne,ha nem történne meg megint,mert igazából emiatt 1,5 hónapig nem tudtam ülni és feküdni! És járni is nehezen.


2011. jún. 20. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy hogy történt?

nem hallottam még ilyet! Nagyon kellemetlen lehet.

2011. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A doki azt mondta,hogy nagyon befelé állt,és amikor jött ki a lányom akkor annyira feszült hogy végül eltörött.

A párom szerint a doki törte el amikor megpróbált segíteni hogy tágabb legyek kicsit,vagy nem is tudom.


Bevallom,mai napig nem tiszta számomra,hogy hogy történt.

2011. jún. 20. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy eltört? Nekem is hasonló problémám volt: nagyon fájt, ülni, feküdni, nem tudtam, a gyereket ellátni a kórházban alig. Nagyon megkeserítette az első időszakot. Nekem azzal magyarázta a doki, hogy gyorsan jött a baba, aki majdnem 4 kg-os lett, és atipusos volt a farcsontom, hogy Te is írtad. Naggggggyon sokáig megéreztem. Most -lassan 1,5 évvel a szülés után- ha kemény széken ülök, még mindig megfájul. De nem tudom, hogy el volt e törve, szerintem csak elmozdult.Viszont jó hír: azt mondta a doki, hogy ezzel tipusossá vált a csont, a második gyereknél semmi probléma nem lesz.
2011. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A doki mondta,hogy eltört.

El is hiszem neki,mert az utolsó darabja teljesen ferdén áll, jobbra.

2011. jún. 21. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

jesszus, szegény.

Hát minden jót kívánok, és remélem nem lesz gond.

2011. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Barátnőmnek is eltört első babánál, hónapokig nem tudott normálisan ülni. Majd összeforrt. Második babánál ugyan ott tört el, ugyanazokkal a tünetekkel...

Nagyon sajnálom, hogy ez történ, a barátnőm nagyon szenvedett vele....

2011. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ajjaj. Nem jó hír. :-(
2011. jún. 28. 15:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem jó hír, de legalább fel tudsz rá készülni...Ne izgulj. A babád kárpótolni fog érte:))
2011. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!