Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltott valaki a 12. héten...

Csináltott valaki a 12. héten 3D vagy 4D felvételt? érdemes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes még akkor!
2011. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16 hetesen voltunk, de még akkor sem nagyon volt érdemes szerintem.
2011. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

16 hetesen voltunk anno,és hát elég érdekes volt amit láttam.

Ha őszinte akarok lenni,akkor egyáltalán nem érdemes 4D uh-t csináltatni a terhesség alatt,mert már a születésekor sem úgy néz ki a gyerkőc,de ha mégis,akkor tuti hogy egy-két hónap és köszönő viszonyban sem lesz azzal a képpel.

És nem olcsó móka.

2011. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia. Mi genetikai UH-n voltunk olyan gépnél, ami ezt is tudta. Nagyon érdekes volt így látni a picúrt, de ha csak az élmény miatt mennél, akkor ráérsz a 24- 28. héten.
2011. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen voltam először és gyönyörű volt a babám, szembe fordult velünk, mozgolódott, ásított is, nagyon jó volt :) 20 hetesen nem voltak már olyan jó minőségűek a képek, mert rossz helyzetben volt, szóval sokat számít, hogy hogyan helyezkedik el.
2011. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!Azért kérdeztem, mert a babaszoba minden héten küldi mi történik az aktuális héten, és írták, hogy ha hajlandóak vagyunk áldozni rá, akkor csináltassunk 3 vagy 4D-s uht. de akkor ezek szerint nincs értelme!holnap megyünk genetikai uhra..:))a lényeg, hogy újra láthatom a törpét:)) köszi csajok!:)
2011. jún. 21. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Én csináltattam!

Érdemes!

Nagyon jó volt, mert az egész teste belefér még ilyenkor, és imádtuk, ahogy mocorog. Széttette a lábait is, akkor mondta a doki, mintha nőne oda valami... :) fiúcskánk lett.

voltunk 26. héten is, az is jó volt, mert ott meg az arca látszódott szépen.

2011. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi is 16 hetesen voltunk csodálatos volt és tényleg teljesen belefért még a képbe, genetikait is csináltak meg a nemét is megmondták úgy néz ki kislány lesz a párom teljesen le volt nyűgözve és megkaptuk DVD-n az egészet meg 2 képet is,az egész 11.000-ft. volt szerintem nagyon megérte, úgy-hogy azt a döntést hoztuk ,hogy elmegyünk úgy a 26hét körül is.

18h km.

2011. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi voltunk a 12 és a 15. héten is és nem bántuk meg!

Egészben belefért a képbe, gyönyörűen látszott minden porcikája és a neme is :)

2011. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első babával 18 hetesen és 30 hetesen voltunk. A másodikkal 12 hetesen... A 30 hetes és a 12 hetes volt a legjobb. Már akkor kristálytisztán látszódott a talpacskája, mindene...Sokkal élvezetesebb volt, minta 18 hetes. Akkor már csak részleteiben láttuk a pocaklakót, viszont 12 hetesen belefért egy képbe, nagyon élvezetes volt. És megtudtuk a nemét is. :))
2011. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!