Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól és kihez kell terhes...

Mikortól és kihez kell terhes gondozásra járni? Nekem sem a nőgyógyászom, sem a védőnőm nem említett erről semmit.11 km.

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a dokid, a védőnőd és a háziorvosod együtt felelősek a gondozásodért. Én az első alkalommal egyből megkaptam a következő találkozásunk időpontját. Így négy hetente megyek a méhészhez és ugyanígy a védőnőhöz.
2009. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem értem a kérdésed. Ha van dokid és védőnőd, akikhez jársz, akkor jársz terhesgondozásra! Időnként, akár havi rendszerességgel látogatod őket, ők pedig mindig elmondják neked, hogy hova tovább!
2009. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:)amit leírtál az a terhesgondozás, nem értelek...
2009. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy szót eltévesztettem :(, terhes tanácsadásra gondoltam :)

Nálunk a kórházban a nőgyógyászoknak van kiírva rendelési (nőgyógyászati) idejük és ettől eltérő időpontokban végzik a terhes tanácsadást. Ebből gondoltam, hogy ez valami speciális dolog lehet, amikor osztják az észt...

2009. márc. 24. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
tanácsadás azt nekem a védőnő csinálta
2009. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs magán dokim, a kórházba járok. Nálunk ez úgy működik, hogy havi rendszerességgel látogatom a védőnőt (ő mér vérnyomást és súlyt, ad tanácsot (osztja az észt). Szintén havonta megyek a kórházba a terhesgondozóba, ahol a doki személye változhat. Ott is osztják kicsit az észt, megnézik a leleteket, gyógyszert javasolnak, beutalót adnak (vérvételre, meg vizeletvizsgálatra, meg uh-ra), meg hasonlók. Ja és megvizsgál, ha panaszom van! Ezen kívül időnként vannak az uh-os vizsgálatok szintén a kórházban! Nálunk nagyjából ennyi!
2009. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!