Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hétben járok. Normális,...

6. hétben járok. Normális, hogy egész nap fáj az alhasam/hasam, gyomrom?

Figyelt kérdés

Sajnos nőgyógyászhoz csak július 4-re kaptam időpontot,így ott nem tudom ezt megkérdezni.. :(


Van már egy kislányom,de mikor vele voltam "terhes",akkor semmi ilyen problémám nem volt,hogy fájna bármim is..legalábbis így az elején biztos hogy nem.

Olvastam hogy normális az elején egy kis fájalom,de egész nap?!? Nem olyan erős görcsös a fájdalom,de azért eléggé kellemetlen. Olyan megjövős előtti..


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 21. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Menjel egy masik orvoshoz
2011. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 9hetesig fájt a gyomrom emiatt hányingerem volt görcsöltem. Most már csak hányinger van és kevesebb görcs. Normális. Most 10 hetes vagyok.
2011. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még most is ez van 17 hetesen.Az elsővel nekem sem tartott idáig,de ugyanúgy volt gyomor és hasfájás.
2011. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,kicsivel nyugodtabb vagyok! :)


Az elsőnek: ez egy második doki időpontja...!!-a sajátomhoz 13-ára kaptam időpontot...

Csak azt hajtogatják,hogy ha nem vérzel,nem görcsölsz,akkor csak időpontra lehet menni....úgyhogy kivárom a sorom.. :(


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

Azért ha valakinek van még ebben tapasztalata,azt szívesen fogadom!

Köszi!

2011. jún. 22. 07:52
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 2 honapig fajt a hasam alja,neha alig tudtam meg jarni is,ritka,de van ilyen is
2011. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Én is most vagyok az 5.hétben.Még én sem voltam orvosnál, majd 2 hét múlva megyek mert addig amíg nincs szívhang felesleges ha nincs panaszom.2 kisfiam van már és tapasztalatból írom hogy ez még normális ha fájdogál a hasad hiszen még a szervezeted nem állt át és még a menses jelei és a hasfájás természetes.Akkor van gond amikor már napokig és görcsölsz.Ja és ha kis vér is kíséri.A 2 fiamnál amikor terhes lettem én is a nemvárt menseskor pár napig fájdogált a hasam és semmi gond nem volt.Sőt a második fiamnál véreztem is 2-3x pecsételő volt,elmentem a dokihoz és UH-ra és semmi nem volt.Egészséges aktív gyerekeim születtek.Most várom a 3.picit és nekem a nemvárt napokon nem fájt a hasam egy cseppet sem és nem is éreztem semmi menses jelet ellentétben az előző 2 terhességemnél.Ne ijedj meg nincs semmi baj, de ha nem múlik el 2-3 napon belül akkor viszont menj el a dokihoz a rendelés végére és sorszám meg bejelentkezés nélkül is fogadnia kell.Persze az utolsó sorszámos után.Kitartás,nyugalom,pihenés!Kellemes és gond nélküli terhességet kívánok! :O) 5 hetes kismama.

2011. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a többiek hozzászólását is! :)


Az utolsó válaszadótól szeretném megkérdezni,hogy nem lehet hogy attól fáj esetleg a hasam,hogy azért csak itt van ügye a kislányom,és neki ügye nem lehet elmagyarázni,hogy napról napra miért nem lehetne őt felvenni,így azért csak emelgetem a kis 13 kg-ját..

Te mikor a második babádat vártad,akkor te emelgetted a kisfiadat? Vagy kibírtad/kibírtátok hogy nem vetted fel?

Előre is köszi a válaszod! :)

2011. jún. 22. 12:25
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Ne haragudj de csak ilyen későn kerültem gép elé.Nekem az első kisfiam 7 éves volt amikor terhes voltam a 2. kisfiammal.Nagyobbik fiam most 8 és fél éves a kicsi meg 14 hónapos.Így én nem jártam ebben a cipőben.Majd most leszek mert ugye babát várok és gyorsan megnő a pocak és a kisebbik fiam is abban a korban van hogy még sokat jön ölbe mert még 1-1.5éves gyerek is picur még nagyon.Nekem több ismerősöm volt ebben a cipőben és párszor muszáj volt ölbe venni a kicsi gyereküket terhesen nagy pocakkal is, de szerencsére nem volt semmi baja a babájuknak.Tudom nem lenne szabad de egy 1-2 éves gyereknek nem lehet megmagyarázni mert nagyon picik.Egy 3 éves már megérti.Ha nem muszáj ne vedd fel, de ha muszáj illetve olyan a szitu akkor vedd fel az oldaladra.Persze ne sokáig.Nem hiszem hogy attól fájna a hasad.Ha nincs baj akkor elfog múlni hidd el.Ha nem múlik el a hétvégére akkor menj el a dokihoz!!!:O) Remélem segítettem!

2011. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon köszönöm a válaszodat! :)

Szerencsére mára már csak a gyomrom fájdogál,az alhasamat meg még nem éreztem.. :)

Amúgy nekem is még csak most lesz 2 éves a kislányom július 30-án,szóval még ő sem nagyon értené meg,hogy miért ne lehetne egyik napról a másikra felvennem őt,mikor idáig meg minden nap valamiért csak az ölemben landolt.. :) Annyi van már,hogy lefelé,meg fölfelé kézenfogva megyünk a lépcsőn,meg a pelusozó helyett az ágyon pelusozunk,meg apa veszi ki a kádból,meg ilyenek...de mikor megy apa dolgozni,akkor még mindíg csak úgy ad puszit neki ,ha felveszem...,de még ezen is dolgozni kell,hogy ne így legyen.. :)

Szóval a lényeg a lényeg,hogy az ismerőseidnek sem lett az emelgetésektől semmi bajuk,így remélhetőleg nekünk sem lesz! :)


Viszont most ne haragudj,de mennünk kell,mert a kisccsajjal tegnap túlságosan is befagyiztunk,és köhögött az éjjel,így leszaladok vele a dokihoz.. Vagy legalábbis gyorsan felhívom a dokit,hogy van-e értelme levinni..


Még egyszer nagyon köszi a válaszaidat! :)

Nagyon kedves vagy,hogy időt szántál rám! :)

További szép napot kívánok Neked!

Üdv.,Kriszta

2011. jún. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!