Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nézi valaki a pecséteket a...

Nézi valaki a pecséteket a kiskönyvben? Mi van, ha a belgyógyász vagy a fogorvos pecsétje nincs meg? Foglalkozik ezzel valaki?

Figyelt kérdés
Elméleti a kérdés, csak eszembe jutott, hogy nemigen nézte senki a lányomnál 3 éve, esetleg a védőnő?
2011. jún. 22. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi... Senki sem nézi, mi van beleírva (legalábbis nálunk).
2011. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg a védőnő nézi és ha szükség lenne rá, akkor szülés alatt az orvos az EKG-t, ha altatni kell.

A fogorvosi vizsgálat a te érdeked, de nem kötelezhet rá senki :)

2011. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogorvos az csak egy dolog, az végülis a Te bajod, ha megromlik a fogad a terhesség alatt, de a belgyógyászatra kötelező elmenni, nem? Nekem legalább is el kellett mennem egy kivizsgálásra! 22 hetes km
2011. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam: a belgyógyászati kivizsgálásból egyetlen dolog lehet szükséges. az EKG-eredmény. Persze, el kell menni, de sajnos ez csupán a terhesgondozási rutin egyik részfeladata, igazán senki sem ellenőrzi, megvan-e... 4x szültem, komplikáció nélkül, simán.. soha nem nézték, melyik "kötelező" vizsgálat van meg és esetleg mi nincs (értem itt a fogászatot, belgyógyászatot)..
2011. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogorvoshoz én sem mentem el,bár tudom,hogy kellene,de majd megvárom a terhesség végét vele.A belvizsgálatot és az EKG-t a háziorvos is megcsinálja és hamar meg is van!

De tavaly januárban szintén senkit sem érdekelt,hogy mi van a kiskönyvbe.Most is csak ránéz a védőnő és kész.Utána már senki sem nézi,hogy mi van beleírva!

2011. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmire sem kötelező elmenni,még a vérvételekre,nőgyógyászhoz sem, csak ajánlott!

Miután pénzhiány miatt megszüntették a vérvételt helyben,a jó 30-35 km-re levő kórházba már nem járok el.


Üdv: 2gyermekes,28heteske

2011. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!