Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek ciszta (3x5 cm)...

Petefészek ciszta (3x5 cm) okozhat terhességi tüneteket, pozitiv tesztet, kb.2 hetes menstruáció késést?

Figyelt kérdés
A teszt pozitiv, de az egyik csík nagyon halvány. Sokszor fáj az alhasam, rossz a közérzetem.
2011. jún. 23. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok buta választ írni,de emlékeim szerint a használati útmutatón az áll,hogy adhat hamis pozitívat ciszta esetén.
2011. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeritem nem, menj dokihoz majd! Nekem volt már cisztám, de pozítiv tesztem attól még nem! Illetve mikor a lányommal lettem terhes a doki a baba mellett, még 3 cisztát is, de nem volt semmi gond, mind a 3 felszívodott a 16. hétre! Ezt csak azért írtam le, hogy ha mégis lenne ciszta is és baba is, akkor sincs semmi komolyabb gond!

Alhasi fájdalom, lehet attól is, hogy babát vársz!

Majd írj, hgoy mi lett baba vagy ciszta?

2011. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Petefészek cisztával (3,5 x6 centi) lettem terhes. Én is ettől féltem, de megnyugtatott a dokim, hogy nagyon minimális rá az esély, csak egy bizonyos fajtája és az ráadásul rosszindulatú. A 9. hétre felszívódott. A hasfájásom nekem addig tartott, amíg megvolt a cisztám. De két hét késésnél már az uh gyönyörűen mutatja a babádat, ill. egy hcg teszt vérvételből is mutatja, hogy ciszta vsagy baba. Cisztánál épp, hogy megemelkedik, terhességnél gyönyörűen megy felfele az érték.
2011. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is cisztám volt, szinte minden ciklusban teherbe estem, aztán megjött, mert elnyomta a terhességet. Tehát terhesség miatt volt a tesztem +, nem a cisztától. A műtét után rendeződött, de sokaknál a baba nyer, nem a ciszta. A helyedben és nagyon gyorsan dokihoz mennék, nehogy úgy járj, mint én.
2011. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!