Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha fogyok? Félek hogy...

Az baj ha fogyok? Félek hogy baja lesz a babámnak. Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

48,9 kilóról indultam,két héttel ezelőttre elértem az 58,3 kg-ot.Tegnap amikor újra védőnőnél jártam,közölte hogy már csak 56,3 kg vagyok.Ez baj,vagy normális?Mekkora lesz így a babám?

37 hkm


2011. jún. 24. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj! A babád elveszi, amire neki szüksége van. Attól, hogy te nem hízol vagy esetleg fogysz, ő még tökéletesen jól van. Én egy dekát se híztam a 9 hónap alatt... pedig nem vagyok elhízott.. 62-vel kezdtem és ennyivel is mentem szülni... A kislányom igaz, nem egy óriás, 3 kilóval született, de makk egészségesen. Ne érts félre, nem fogyókúráztam, ettem mint az elefánt :)))
2011. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Amúgy meg ha nem fejlődne, mondta volna a dokid. Én sajna az elején 15 kilót híztam, viszont az elmúlt 3 hónapban egy dekát sem, pedig a babám nagyon erősen hízik odabent, többet sokkal az átlagosnál.

35 h

2011. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Van aki fogy a terhesség alatt!
2011. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!