Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás váladékos folyás a...

Barnás váladékos folyás a terhesség elején, vetélést jelent?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, de nem jelent jót. Barnás folyás általában fertőzésre utal, mindenképpen lásson nőgyógyász. A felszálló fertőzés ugyanis vetélést is okozhat. A vetélést általában élénkpiros és/vagy darabos vérzés, és alhasi fájdalom kíséri. Remélem, nem lesz semmi baj, de minél hamarabb menj orvoshoz.
2011. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de ha ilyened van, inkább menj most ügyeletre nehogy baj legyen!!!!
2011. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem volt barna folyásom 5 hetesen,kaptam utrogestant,most már 18 hónapos a kisfiam.
2011. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barnás folyásom, de várható volt, mert volt vérömleny amit az 5hetes uh kimutatott, ami aztán 8hetesen távozott. Görcsöltem nagyon, de nem lett végül baj. Igaz, még csak 13 hetes, de remélem minden ok lesz.

Te se aggódj, de azért nézesd meg mielőbb és szedj magne b6ot.

2babás anyuka

2011. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat ha ilyet észlelsz azonnal keresd fel a kezelő orvosodat vagy menj be az ügyeletre.
2011. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség közben semmilyen vérzés nem normális, semmilyen mennyiségben és színben. Szóval keresd fel a dokidat, vagy ügyeletet. Nekem még rendes menstruációm is volt. Anyukámnak is volt velem a 6. hónapig. Én most 22. hetes vagyok, és május 21-én volt egy napig erősebb vérzésem, aztán legutoljára 2-3 napja icipici vérzés. Minden egyes vérezgetésnél elmentem az orvoshoz, de a babámmal semmi baj. Mindenki rácsodálkozott, hogy "menstruálok" pocakosan. De hát, van ilyen :) De ez nem normális, nem átlagos, szóval irány-surány a dokihoz!
2011. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt az első terhességemnél még a legelején 8 hetesen. Sem a nőgyógyász sem pedig az ultrahangos nem tudta megmondani, hogy mitől lehetett. Utána olvastam és úgy tűnik azért (is) lehetett mert a szervezetem azt hitte, hogy meg kéne jönnie és ilyen formában jött. Akkor hallottam először a kislányom szívhangját. Soha többé nem jött elő. Ma már 2 éves és minden rendben volt vele a terhesség alatt és utána is.
2011. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!