Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többgyermekes anyukák, mennyir...

Többgyermekes anyukák, mennyire volt más az első terhességetek mint a többi? Nem a terhes tünetekre gondolok hanem a problémákra, itt fáj ott fáj amott fáj?

Figyelt kérdés
Az első terhességem tökéletes volt, semmi bajom nem volt, nagyon élveztem, mozgékony voltam. Szeretnék majd megint babát, és érdekelne hogy mennyire lehet másabb nehezebb, rosszabb...?
2011. jún. 27. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A többediknél már kevesebbet aggódsz, kevesebbet törődsz a kellemetlenségekkel is, egyszerűen azért, mert nincs rá időd. Az elsőnél emlékszem ezekre: itt fáj-ott fáj, a végén már 2 órás program volt a reggeli készülődés. A másodikról semmi ilyen emlékem nincs.

Viszont sokkal jobban oda kell figyelni, hogy nem csinálj semmi olyant amit nem szabad, mert pl a naggyal való játék közben sok veszélyes dolog történhet.

2011. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a menyországban jártam, imádtam, pörögtem, jöttem-mentem, végig tornáztam, szülés után hónapokkal HIÁNYZOTT a terhesség, alig vártam hogy terhes legyek újra.Most, hiába ugyan úgy mint az elsőnél, se hányinger se rosszul lét állandóan feszült és ingerült vagyok, és alig várom hogy vége legyen.Most máshogy "játszanak" a hormonok.

Remélem te nem így leszel majd.

2011. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te hogy vagy kérdező?
2021. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!