Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem tudjuk megnyomni...

Ugye nem tudjuk megnyomni alvás közben a babát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülye kérdés, de ugye nem lehet úgy feküdni hogy nyomjuk a babát? Ma arra ébredtem fel, hogy félig szinte már hason fekszek, de a babó nem rugdosott hogy kényelmetlen neki! Azóta se rugdos, talán 1-2őt, de ugye nem ártottam neki? 30 hetes kismama
2009. márc. 26. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A babád odabent nagyon jó helyen van, jól ki van párnázva. Ha neki valamilyen helyzet kényelmetlen, biztosan jelzi. Nyugodj meg, biztosan jól van.
2009. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a héten játszottam a pocaklakómmal, és sikerült erősebben megnyomnom a pocakot, ő meg belém fejelttérdeltrúgottnyomódott, de olyan erővel, és úgy megijedtem, hogy esetleg összetörtem a picikét. Hirtelen mindent abbahagyott, gondolom megijedt ő is, és bibis lett, azért hagyott abba pár pillanatra mindent, utána bosszút állt pár perccel később. És teljesen jól van azóta is.

Nem igazán lehet megnyomni őket, még ha nagy ló 30hetesek. Semmi baja nincs. Ő is csak álmos a mai nap, és pihen:)

Boldog babavárást

2009. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként kb. ez a napirendünk, reggel-délelőtt alszik, aztán délután-este aktívabb, csak én is hajlamos vagyok mindent beképzelni magamnak!Minden jót Nektek!
2009. márc. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!