Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek érezni hogy...

Mikor kezdtétek érezni hogy rúgdos a pocak lakó? Hanyadik hónap környékén? En gem miko rúgdos hullámzik a pocim.

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!!

a mi kisfiunk a 17.hétben mozdult meg először. később, ahogy nőtt úgy lett egyre látványosabb ahogyan mocorog, nagyon aktív volt a pocakomban is, meg most is :)

2009. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 18. héten éreztem először. Utána napokig semmi, aztán már minden nap. 21. hétem már szemmel látható volt, ha nagyon figyeltem. Később, úgy a 30. hét táján, már a ruhán is látszott, miket fickándozik a hasmaban.
2009. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3 és fél hete éreztem őt először, aztán jó ideig semmi, kb 1,5 hete viszont már minden nap. Nyilván nem érzem az összes mozdulatát, hiszen tudom, hogy ilyenkor rengeteget ficánkolnak már, de naponta többször is szoktam érezni. :D
2009. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja! 15 hetes vagyok. Utolsó voltam.
2009. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!