Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden mostanában hol és...

Szegeden mostanában hol és mennyiért csinálnak 4D-s uh-t?

Figyelt kérdés

A fiammal még kecsóra mentünk 2007-ben de gondolom azóta már fejlődött szeged is!

Segítsetek! 21 hetes kismami.


2009. márc. 26. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálnak a klinikán, a Medicenterbe(az egyik barátnőm most volt és nagyon rossz tapasztalatai vannak, azt mondta bunkók voltak és használhatatlan a felvétel) és csinálnak a Bérkert klínikán is(én ide fogok menni, mert a dokim itt rendel és nagyon szuper gépük van).Az ára mindhárom helyen 15eft körül van!

2009. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!!

mi a MediCenterben voltunk agusztusban, 13.000 Ft volt, nagyon meg voltam elégedve!! kedvesek, aranyosak. ebben benne van egy VHS kazi+DVD+8-9 kép a kicsiről kinyomtatva, 25 perc volt. a neten megtalálod őket.

2009. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Mi ma este megyünk a Medicenterbe. Én erről a helyről, eddig csak jókat hallottam. 14200 forintba kerül. Ha gondolod majd este leírom, hogy mik voltak a tapasztalatok. Nekem telefon alapján szimpatikusnak tűntek. Kíváncsi vagyok élőben milyenek lesznek!

2009. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, akkor szerintem Mi is a medicenterbe megyünk. Már alig várom!!!

Mindenkinek boldog babavárást!!!!

2009. márc. 26. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Tegnap voltunk a medicenterben. teljesen megvoltunk vele elégedve. Nagyon szépek a képek, a dvd is teljesen jó. Kaptunk cd-n képeket, amik nagyon jók lettek. Egy picit mondjuk rövid volt, kb 20 perc. De minden kérdésünkre válaszolt a hölgy és nagyon aranyos volt velünk. Szerintem megéri azt a pénzt, mert tényleg fantasztikus élmény volt.

2009. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Remélem velünk is normálisak lesznek majd!:-))

Köszi válaszod!

Szia!

2009. márc. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!