Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2009-ben voltam vércsoport...

2009-ben voltam vércsoport vizsgálaton Karcagon. Ott kiderült hogy a vércsoportom ""0"" RH pozitív. Ellenanyag szűrés (p) negatív lett. Ez a szűrés eredmény ez jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez jó! Babát vártál 2009-ben?

Én is 0 RH + vagyok, végig negatív volt az ellenanyag szűrésem a terhesség alatt, 3X nézték.

Egyébként az ellenanyagtermelés RH - pácienseknél gyakoribb. :)

2011. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is 0 rh + vagyok, és se az előző terhességemnél se most idáig (30. hétben vagyok) nem volt probléma.

a negatív lelet azt jelenti,k hogy nincs semmi probléma. :)

2011. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rh pozitív vagy, akkor nem kell aggódnod.


Ha van Rh faktor a véredben, akkor mindegy, hogy a gyerek pozitív, vagy negatív.

A gond akkor van, ha te Rh negatív vagy és a babád meg pozitív lesz, mert ekkor a te szervezeted nem ismeri az Rh faktort, idegen anyagként tekinti, és megpróbál tőle megszabadulni.

2011. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!