Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi vérezgetés nevezhető...

Mennyi vérezgetés nevezhető normálisnak 4 hetesen? Enyhén görcsölök is. Most kellene lennie a menzimnek. Ez azt jelenti, h elvetélek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt semennyi sem normális. Én orvoshoz mennék.
2011. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
biztos hogy terhes vagy? menj orvoshoz!
2011. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
de vmennyi normális...
2011. jún. 28. 13:47
 4/31 anonim ***** válasza:

Sajnos nem normális. Vannak olyanok, akiknek, mivel emlékszik a szervezet, megjön egy picit, de ez nagyon ritka!

A vérezgetés mindig terhesség alatt fenyegető vetélés jele!!!! Azonnal doki, és kapsz hormonpótlást. Ilyenkor mást nem tudnak tenni...

Szóval, ügyelet!! El fognak látni!

2011. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Pecsételés előfordulhat. De te görcsölsz is. Ha meg szerinted normális, akkor jó. :)
2011. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális! Na nekem pont ezért ugrik a dokim. Mondta,hogy elterjedt, hogy a kismamák egymás között megdumálják,hogy normális a vérzés. Mert egyszer valami hülyének (bocs, de nem tudok rá mást mondani) volt és neki éppen nem lett baja. De az nem azt jelenti,hogy nem!
2011. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
A vérezgetés egyáltalán nem normális, annak oka van. Nem véletlenül kérdezi meg tőlem is állandóan a védőnőm, hogy előfordult e pecsételő vérzés, mert ha igen ki kell vizsgálni.
2011. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Utolsó előttivel teljesen egyet értek! Nem normális semennyi mennyiségű vérzés sem! Ez egy óriási tévhit! És barnázás, meg pöttyözés és egyéb más sem!

Menj azonnal dokihoz, nem feltétlen jelenti azt hogy elvetélsz, csak lehet némi segítség kell a szervezetednek gyógyszer formájában.

2011. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én picit véreztem 8 hetesen de abban a pillanatban hívtam az orvosomat és mentem a kórházba.Nem volt semmi gond de azért kaptam hormonpótlást.Ha nem lettem volna kismama akkor kellett volna neki megjönnie mondta is a főorvos,hogy ez bizony gyakori de akkor is ágynyugalom és gyógyszer,én másfél hétig csak wc-re kelhettem fel.Ne ijedj meg fő a nyugalom de menj orvoshoz!
2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mizujs veled? Voltál dokinál?
2011. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!