Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok olcsó bababoltot...

Ajánlanátok olcsó bababoltot a 3. kerületben vagy környékén?

Figyelt kérdés

Olyan nagyobb boltot keresek ahol lehetőleg egy helyen meg tudnám venni az összes babakelengyét (kivéve babakocsi és kiságy-az már van).

Ázsia centerbe érdemes ilyesmiért menni?


Köszönettel 34 hetes kismama


2011. jún. 28. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A nagy, minden áruló bababoltok sajnos drágák... Gondolok itt pl. Minimanó, Brendon, Kangaboo és társaira. Ha egy helyen, egyszerre szeretnél mindent megvenni, akkor számolnod kell azzal, hogy drágábban szerzed be a dolgokat, mintha utánajárnál külön-külön.


Ázsiába ki ne menj, talán 1-2 gyerekruhás van, ami babaruhákat is árul , de drágák nagyon!


Az apróságokat, mint pl. kisolló, hajkefe, pelenkázólap, cumi, cumisüveg nézd meg az Auchanban, jó árakon vannak, olcsóbbak, mint bababoltban.

De cumi, cumisüveg, babapipere ügyben a DM is nagyon jó, ott is vannak Avent, Mam dolgok, és a saját márkás holmijaik is nagyon jók.


Babaruhát szerintem érdemes a Háda turiban keresgélned, már ha nem ellenzed elvből az ilyesmit. Újszülöttnek, pár hónaposnak mindig rengeteg szépséges, és sokszor vadiúj holmi van a Rákóczi úti kifejezetten gyerekruhás boltjukban.


Mire lenne szükséged, és merre laksz?

2011. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Kaptunk egy csomó babaruhát, de azért én is szeretnék néhányat venni a kisfiamnak és minden egyéb kiegészítő még hiányzik: pl. fürdetőkád, kisolló, hajkefe, kifogó, ágynemű, textil pelenka, cumi, cumisüveg stb. Békásmegyeren lakunk.
2011. jún. 28. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Pesten szerintem ezekbe a boltokba érdemes benézni:


Mária Bababolt

[link]


Baby Outlet

[link]


Bippa Kft.

[link]


Ázsia centerbe babaholmiért nem érdemes menni. Kevés bababolt van, és drágák is.

Ruhácskákat Tescoban is vehetsz, sokszor van leárazás, és olyankor nagyon jó áron lehet megkapni a babaruhákat.


III. kerületben ez van:

[link]

(nem tudom milyen, nem jártam ott)

2011. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan I. kerület, de mi nagyon sok mindent innen vettünk:

[link]

2011. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!