Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki-mit tett meg annak érdekébe...

Ki-mit tett meg annak érdekében, hogy konkrétan fia vagy lánya szülessen és bejött-e a dolog?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, orultunk hogy jon a baba, van egy kislanyom es most 24 heyes km vagyok es kisfiut varunk!
2011. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az együttlétet úgy időzítettük. Még nem tudjuk,hogy bejött e


Üdv:2 kislányos, 29 heteske

2011. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, kiváncsi vagyok h működnek e ezek a dolgok, nekünk csak egy kislányunk van de már probálkozunk a másik babával.
2011. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én "nagyon szurkoltam" hogy kislányom legyen, már az elején is lányként szóltam hozzá, és úgy tűnik, bejött :)


20 heteske

2011. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én mindent,amit csak lehetett!

- Kínai,Jónás és Holdnaptár nézegetése.

- Hetekig nem ettem tejterméket,telepumpáltam magam nátriummal és káliummal(még sportitalokat is ittam,ami tele van vele),sok sósat ettem és hirtelen sülteket.

- Alkalmaztuk a Czeizel-féle módszert.

- Ovulációs teszteket is csináltam és hőmérőztem.


Megcsináltuk! Kisfiunk lesz!:)

Ha az első fiú lett volna,akkor a kislányra lettem volna így rágörcsölve! Szerintem a legszuperebb dolog,ha mindkettő megadatik természetesen az egészséggel együtt!:)

2011. jún. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lányt akartam, ovu előtt min. 3 nappal voltunk együtt, és a "lányos-diétát" követtem. Ezt nem konkrétan ezért, hanem mert amúgy is azt ennék. Lactacidos öblögetés. Az eredmény: 100% fiú! :)

Nem bánom, van már egy lányom, csak vicces. Ő meg ovu napján fogant. Az összes naptár szerint fiú lett volna. A Jónás meg egyszerűen nem működik nálam, mindig menzire teszi és a nemek se stimmelnek.

2011. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én most várom a 3.babót.Két lányom van és szeretnénk egy kisfiút is,nem tudom bejön-e.Egy pár lazább módszert kipróbáltunk,de annyira nem vittük túlzásba.Ovut vettük figyelembe,meg a technikát:)A kínai naptár szerint fiam kellene,hogy szülessen.Érdekes én kiszámoltam előző két gyermekemre és bejött,utána kíváncsiságból az ismerőseimre is kiszámoltam és ott is bejött!Utolsó előtti válaszolónak gratula,hiába a kitartás meghozta az eredményt!:)Légyszi nekem is szorítsatok,hogy sikerüljön!Persze-persze az a lényeg,hogy egészséges legyen,ez természetes!Puszi mindenkinek és további kellemes babavárást!
2011. jún. 29. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Szorítok nektek! Én úgy voltam vele,ha ezek után is lesz még 1 lányom annak oka van! És nagyon örültem volna neki,én mindent megtettem,a többi nem rajtam múlt. Gratulálok a 3 babához!:)
2011. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!