Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb mennyibe kerül a fénykép...

Kb mennyibe kerül a fénykép készítése amit az új szülöttről és az anyukájáról készítenek a kórházban s amit az újságba is bele szoktak tenni?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok és szeretnék én is ilyen lehetőséggel élni, az érdekelne hogy mennyibe kerül körül belül és hogy hogyan működik a dolog, hogy kell elképzelni, mikor kell az igényt jelezni kinek és mikor kell fizetni?
2011. jún. 29. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A Szent Imre kórházban úgy van, hogy naponta körbemegy egy megtévesztésig nővérnek öltözött nő, és minden szobában elmondja, milyen képeket és naptárakat lehet rendelni mennyiért.


Az árakra már nem emlékszem (másfél éve volt), de az nagyon megmaradt bennem, hogy a csecsemősök beszélgettek erről, és mondták, hogy a nő a vakus fényképezőgépével hogy piszkálja a gyerekeket, hogy ébredjenek fel, és megfelelő képet lehessen róluk készíteni, aztán pedig vakuval lefényképezi őket, és a megijedt gyereket ott hagyja sírni... Remélhetőleg ez máshol nem így működik.

2011. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy kérdésre kérdéssel felelek,de én még ilyenről nem is hallottam...

Ilyen létezik? Milyen újságba kerül ez be?

2011. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szegedi vagyok itt a helyi ujságba a délmagyarba teszik be vagy tették be. a babákat nem tudom mennyiért de a gyászhírdetést 25ezerért teszik be, gondolom ez se lehet kevesebb. rablás az egész...
2011. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szegeden a képeket azt hiszem 6500ért csinálták tavaly a klinikán. Én most vagyok kismamam az első babámmal ez csak halottam.
2011. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem hallottam még ilyenről. a Kelet-Magyarországban ingyen beteszik a család által beküldött fotót a piciről.
2011. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!