Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt a hasán jócskán...

Akinek volt a hasán jócskán felesleg a terhessége előtt is, annak az első baba először mikor látszódott meg?

Figyelt kérdés

Lehet rám követ vetni, hogy miért vagyok túlsúlyos, miért vállalok így gyereket, stb. , de itt most nem erre lennék kíváncsi.

Inkább teltebb, ducibb kismamák válaszait várom, hogy közeli ismerősök, majd a távolabbi ismerősök, kollégák mikor látták rajtuk, hogy babát várnak?


2011. júl. 1. 13:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tudják, hogy terhes vagy, és már látszani fog kicsit, nem merik majd megkérdezni mert nem lesznek biztosak abban, hogy híztál vagy terhes vagy, mert nem akarnak megsérteni. Legalábbis én nem merném...
2011. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy 12-15 hét között kezdett el látszani, hogy baba van a dologban.

De a munkatársaim (vén rókák) már jócskán előtte kiszúrták a dolgot. pl. viselkedés, táplálkozás, óvatosság


Amúgy alig vártam, hogy gömbölyű legyek :)))

Most itt vagyunk a 39. hét küszöbén és lassan ott tartok, hogy kényelmetlen lehajolni a cipő bekötéshez.

De ezzel egy 40-50 kg közötti kismama is így van :]]]

2011. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mennyire vagy duci!

Hát ha valaki igazán duci, akkor én nem hiszem,hogy 12-15 hetesen már látszik. Nekem barátnőm jócskán duci, ő már legalább 20 hetes volt, amikor látni lehetett,hogy nem hízott,hanem babahasa van!

2011. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
170cm vagyok,és a terhességet 66kg-val kezdtem,nem vagyok dagi,de nem volt lapos hasam,12 hetesen már észre vette a környezetem,hogy baba van.
2011. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia én is duci vagyok de kb a 16 héten már látszott rendesen akko mentem el kismamagatyókat is venni mert az kényelmesebb volt...de a 20-22 héten már volt szép pocim..utánna szinte naprol napra gömbölyödött a végére jó nagy szép kerek povak lett....20 kg ot hiztam a végére de nem tudom hova lehet csak pocira...

Már 17 hós a lányom és még mindig duci vagyok pedig alig eszek és mindig lotok futok ez van...

De miért hurrognának le mert ducin kezded a terhességet???

Én is ugy kezdtem demmi gond nem volt a baba is elsőre összejött sima szülésem volt és könnyű....kivánom neked is a legjobbakat!

2011. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor...)))
2011. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagy hasam volt terhesség előtt, ezért csak a 22. héttől látszódott, hogy baba is van a dologban ezúttal.:) Ma töltöttük a 25. hetet, de sajnos még mindig nem az az igazi kerek poci, de majd alakul ez.:)

Férjem mindig azt mondja, amikor rákérdezek, hogy még hájasabbnak nézek ki vagy már terhesnekj, hogy kit érdekel mit mondanak az emberek. Mi tudjuk, hogy a kislányunk ott van a pocakban.

Boldog babavárást.:)

2011. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én ducin kezdtem és 16 hetesen látszott a baba poci
2011. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nézd én jócskán túlsúlyos vagyok, 30 kg plusszal kezdtem a terhességem. 14 hetesen vettem meg az első kismama nadrágjaimat, 16 hetesen már mindenki megjegyezte a munkahelyemen, hogy látszik a pocim, amikor beugrottam vásárolni. És nem azért mondták mert híztam, mindössze + 4kg van most rajtam. A 18. héttől egyértelművé vált az ismeretleneknek is, hogy babát várok.

A túlsúlyoddal kapcsolatban meg azt tudom tanácsolni, hogy feleslegesen marcangolod magad. Élvezd ki a kismamaság minden pillanatát, és ne foglalkozz mások véleményével. Boldog babavárást!

27h km

2011. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy látom ez is egyén függő.


Nem marcangolom magam egyáltalán miatta, csak vannak itt olyan emberek, akik inkább másokat kioktatnak, beszólnak, és erre nem vagyok kíváncsi :)


Rajtam kb. 15-20 kg felesleg lehet, és sajna a genetikának köszönhetően a hasamra rakódik le a nagy része.

2011. júl. 1. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!