Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Most...

7 hetes terhes vagyok. Most derült ki. Napi 1 doboz cigit szívtam eddig. Lehet baja tőle a babának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi tuti nem, csak azonnal tedd le.

Mi sem terveztük a bébit, napi 1,5-2 doboz cigi, pia, 8 kávé és napi 4 óra alvás. Mégis valahogy összejött a lányunk (ki tudja mikor).

Most 3 éves, de ahogy megtudtam terhes vagyok mindenről lemondtam. Azóta született 1 hugica tervezve :)

Jó babázást!!!

2011. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi baj, ne aggódj!!! Próbálj meg leszokni, tudom nem könnyű, de hosszú távon megéri!!!
2011. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja!

Én is dohányoztam, és volt egy elég "jól sikerült" éjszakám is még mikor nem tudtam, hogy terhes vagyok...

Azóta van egy makk egészséges, csodaszép 17 hónapos fiam.

2011. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha most rögtön abbahagyod,akkor reméljük nem.Szerintem,ha baja lenne tőle,már nem lenne veled.
2011. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Anyósomat tudom felhozni példának, három gyereke van, mindhárom makk-egészséges. Az összes terhességét végig itta, végig dohányozta, nem foglalkozott ilyen dolgokkal. Bár a párommal veszélyeztetett terhes volt egy ideig, nem ezek a dolgok voltak az okai, hanem valami emésztési probléma, amit sikerült a terhessége alatt orvosolniuk. Semmi baja nem lesz, nyugi!
2011. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem lesz semmi baja. Mind a 2 lányommal így lettem terhes:)

Az elsőnél is és a másodiknál is egyből mondtam az orvosnak és igaz nem örült neki, de azt javasolta, hogy 4-5 szálával kezdjem csökkenteni, mert a felhalmozódott nikotin a baba szervezetébe megy át. Én 3 hét alatt tettem le, de úgy, hogy utána még kb 1,5 hónapig rágtam a nikotinos rágót. Hála az égnek, semmi baja sincs egyik gyerekemnek sem.

18 éves és 16 hónapos csajszik anyukája. :)

2011. júl. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!