Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes (+-1hét) kismama...

6 hetes (+-1hét) kismama vagyok, ma voltam UH-on és a doki szerint nem él a baba, de az én orvosom, azt tanácsolta, hogy mivel az értékeim jók, ne adjam fel, "remény hal meg utoljára". Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem én voltam így,hanem ismerősöm, nem lehetett látni a szívverést,és nem adta fel, 2 hetet várt,visszament, és megvolt a szívecskéje,és minden ok.Sztem se add fel, lehet még nagyon korai,adj időt neki,remélem minden rendben lesz,nagyon szorítok neked!Az a lényeg, hogy sokszor nem szabad egy orvos véleményére hallgatni,ha nem felel meg amit mond,szíved joga mást is megkérdezni.
2008. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is várjál még! Ha nincsenek kellemetlen tüneteid (vérzés vagy görcsölés) akkor nem lehet gond!

Nekem 5,5 hetesen nem láttak semmit az UH-n, pedig pozitívak a tesztjeim! Még bármi lehet!

2008. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem 8 hetesen csak egy kis rízsszem volt látható, még nem is dobogott semmi, az uh-n meg nem volt szívhang kihangosítva.Ott volt , mindenki boldog volt, ennyi.Később láttam csak, azt hiszem a 10. héten, hogy dobog a pici hóember forma:O)

2008. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem!Pont ez történt velem, annyira át tudom érezni a helyzeted. Az orvosom a kórházi uh-ra tanácsolt, hátha mégis él a pici...annyira elkeseredetten érkeztem oda,mert már vesztettem el babát.És láss csodát,dobogott az a tündéri kis szív, éppen, erősen, szabályosan! Marcival most tartunk a 27. hétnél. Ne add fel, kérlek!És ha kimondják amit nagyon nehéz feldolgozni, légy kész egy tiszta lapra, boldogan!
2008. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bíztatást, nagyon sokat jelent!!!!!!!!!

Bízom nagyon a testemben, mert semmi negatív tünetem nincs.

2008. febr. 27. 07:16
 6/8 anonim ***** válasza:
én is 6 hetesen voltam először dokinál,és mondtam neki,hogy van 1 pozitív tesztem.Ő megnézett uh-n,és azt mondta teljesen "tiszta"a méhem...Mondtam neki,hogy az nem lehet,nézze csak meg jobban,mire nagynehezen megtalálta a petezsákot...El sem hinném ezt ha nem velem történt volna.. szóval nyugi.. 23hetes kismama
2008. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma megtörént a kontroll UH és sajnos nincs remény.Ma már mennem is kell vissza este a kórházba.

Köszi mégegyszer a biztatást mindenkinek!!

2008. febr. 28. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.Ha minden igaz mire ezt olvasod, túl vagy tajta,lelkileg még biztos nem,megértelek, ilyenkor csak arra érdemes gondolni,hogy mielőbb regenerálódjon a szervezet,hogy lehessen újra próbálkozni.Amikor én így voltam, amint tudtam visszamentem dolgozni, hogy ne otthon rágódjak rajta.Nem könnyű, de az a lényeg, hogy ne félj a legközelebbi teherbeeséstől, nem lesz baj, sajnos legalább egyszer életében nagyon sok nő elvetél.Tudom ez most sovány vígasz,de tapasztalatból mondom, nem lesz gond.ű

19 hetes kismama

2008. febr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!