Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 15eFt-t adok fogadott...

Ha 15eFt-t adok fogadott orvosomnak nem fogja keveselni, mert eddig minden vizsgálatnál adtam neki pénzt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit adsz, amennyit bírsz, amennyi nem fog hiányozni a költségvetésből. Ha esetleg kevesli is, nem szólhat semmit, ui. el se fogadhatna pénzt. Már azzal, hogy hozzá jártál terhesgondozásra és fizettél, többet adtál a kelleténél.
2011. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel..

Ha ennyit tudsz ennyit adsz.

Egyébként ha keveselné mit csinálnál ????

2011. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is minden vizsgálatnál adtam pénzt, a szülésnél pedig 20.000.- Ft-ot. Én úgy éreztem ennyit érdemel. Megnézte a borítékot mikor odaadtam, de nem szólt egy szót sem. Mi nem beszéltük meg előre, hogy mennyi lesz nála a szülés. Szerintem te is annyit adsz, amennyit gondolsz. Könnyű szülést.
2011. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyit adj amennyit bírsz nyilván nem mindenki teheti meg hogy százezreket adjon ahogy mi sem. Az is pénz nincs ezen mit szégyellni hidd el hogy az orvos nem fog megszolni érte.
2011. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!