Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokáig ülök, és utána...

Ha sokáig ülök, és utána hirtelen felállok, kb. fél-1 percig szurkál a hasam alja. Ez másnál is így van?

Figyelt kérdés
(15. hétben vagyok)
2008. febr. 27. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne ijedj meg sokunkkal van ez így.Ez annak a jele , hogy már nincs minden úgy mint azelőtt volt.Kicsit óvatosabban kell felállni ,felülni. Ahogy telik majd az idő az ágyban való megfordulás sem lesz egyszerü.Nekem ezek mind nyilalással jártak.Picit mindent lassabban kell majd csinálni. Hogyha jobban nyilalgatna próbálj meg egy kis időre kényelmes pózt felvenni még el nem múlik a fájdalom.

Boldog babavárást kívánok!

2008. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nálam is így van. A hasizom kezd kettévlni, nem úgy működünk, mint annak előtte.

Ne félj, ez nem gond:-) Óvatosan kell mozogni, és próbálj ne hasizommal dolgozni. SEgíts a kezeddel, ahol csak lehet.

2008. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, hogy szinte alig tudtam felállni, annyira fájt a hasam alja..Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, csak annyit tennék még hozzá, hogy nekem az orvosom azt mondta, hogy sokat kell pihenni, főleg feküdni ilyenkor. s ha nap végére erősödnek ezek a nyilalások, enyhe görcsök, akkor az nem túl jó. Át kell gondolni mit csináltál aznap, mert ilyenkor jelez a szervezet, hogy picit túlhajtottad magad. Ja igen, s a Magne B6 nagyon jó a szurkákások ellen!

Gratulálok a babához!

2008. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!