Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, és elkaptam...

28 hetes vagyok, és elkaptam egy fertőzést, amire klion kúpot írt föl a doki. Kamillával lehet mosogatni magamat?

Figyelt kérdés
nagyon csíp amikor pisilek, és meg is van duzzadva.
2008. febr. 27. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
persze a kamilla alegeslegjobb.de sztem csinäld ugy hogy egy edenybe beleraksz kamillateät es amikor langyos beleülsz picit,aztän vegyel magadnak canestent kamilläzäs utän räkenheted.aztän ami meg jo lehet vazelin.mivel ez ugye kb tömeny zsirszerü vacak,es ha kivülre räkened akkor nem maradsz szäazon ott lennt..mert ha szärazsägot erzel akkor ezt hasznäld kb napi 2 szer,mert igy nedvesseget jutattsz a husba.
2008. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem már ne ülj bele semmilyen fürdőbe. Inkább beszélj a dokival. Nekem is volt hasonló, csak nem csípett. Esetleg homeopatias szert keress rá. www.homeopatia.lap.hu v gyógyszertárban kérdezz rá.
2008. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!