Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha be akarnak fektetni a...

Ha be akarnak fektetni a kórházba, akkor kötelezhetnek rá?

Figyelt kérdés

Még nem tartok ott és remélem nem is fogok,de a védőnő utalgat rá.

29 hetes terhes vagyok és sajnos már 10-11 kg-t felszedtem.Mostanság dagad is a lábam,de még nem vészesen.

Tulajdonképpen azért jutott ez a kérdés eszembe,mert hát van egy 1,5 éves lányom és nem tudnám kire bízni és nem is hagynám őt itthon!

Volt akit be akartak fektetni,de nem feküdt be?


2011. júl. 11. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
És ha szülsz, megy veled a gyerek?
2011. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos vannak helyzetek, amikor nincs más megoldás. Addig úgyse fektetnek be amíg nem muszáj, de ha muszáj, az a te és a baba érdeke.

Nem kötelezhetnek rá, de ha a magzatodnak baja lesz, az a te felelősséged.

2011. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor természetesen a nagymamával lesz,ha csak nem dolgozik,mert akkor apa vigyáz rá.Amúgy a kórház utánra tervezzük apának az 5 nap szülési szabadságot.De hát sokáig nem lehet apa szabadságon,ezért érdeklődöm.
2011. júl. 11. 17:10
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az a baba és az én egészségem miatt lenne,de a védőnő hajlamos túlzásba esni.
2011. júl. 11. 17:11
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy a védőnő küldene kórházba, ahhoz szerintem orvos kell. De ha meg orvos azt mondja, hogy kell, akkor kénytelen leszel megoldani.
2011. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor az ikreimmel voltam terhes,"protokoll szerint" 32 hetesen be akartak fektetni.Semmi egyéb nem indokolta,nekem viszont 2 gyerekem volt otthon.Saját felelősségemre nem feküdtem be,csak egy bő hónappal később.

Aki írta,h ha szül,megy-e vele a gyerek:más dolog a nagyobb gyereket pár napra vagy egy hétre rábízni valakire,és megint más majdnem 3 hónapra.

2011. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem a védőnő dönti el, hanem az orvos! Nem kötelezhetnek rá, de nem ésszerű dolog ha megtagadod a befekvést. Nálam is volt rá esély, hogy esetleg befektetnek, de nálam a nőgyógyász volt az, aki azt mondta hogy ha ez és ez nem változik, akkor következő héten be kell feküdnöm. Aztán végül nem kellett, de én megkérdeztem egy másik orvost, hogy kötelezhetnek-e rá, vagy saját felelősségre meg lehet-e tagadni, és ő azt mondta hogy nem kötelezhetnek de ilyenkor az ember érdeke azt diktálja, hogy tegye amit az orvos mond.
2011. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő nem fektet kórházba, csak az orvos, de feleslegesen az se fog, lévén hogy túlterheltek a kórházak.
2011. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy 3 hónapra fektetnék be??? Kivizsgálást csinálnának valószínűleg, hogy miért hízik anynit és diétát állítanának neki össze.
2011. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért hízok,mert rendesen eszem.Sosem volt hányingerem és az étvágyam normális.Nem zabálok,hanem eszem!Minden értékem,leletem jó,csak hízok.Mindig is hízós voltam,de tudtam a szintet tartani.
2011. júl. 11. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!