Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babám még csak 6hetes, de van...

Edus83 kérdése:

Babám még csak 6hetes, de van mellette még egy petezsák, de az kezd felszívódni, és vérzek picit darabos.. De nem dúrva és nem is görcsölök. Mit tegyek sokat feküdjek?

Figyelt kérdés
Babám még csak 6hetes,de van mellette még egy petezsák ,de az kezd felszívódni,és vérzek picit darabos......de nem dúrva és nem is görcsölök....Mit tegyek sokat feküdjek???Az orvos azt mondta 80%,hogy rendben van a picim de 20%miatt aggódhatok?????Volt már így valaki???
2009. márc. 31. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
a mellette lévő petezsákban nincs embrió??fel fog szívódni ne aggódj.barinőmnek 11 hetesen szívódott fel s csak egy baba lett így
2009. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm is így járt, de neki a 7 héten. Ikrei lettek volna. Neki azt mondta a doki, hogy attól tarthat csak, ha a felszívódó baba kitolja maga előtt az előt is... De ez csak igen ritka! Feküdj sokat, és igyál is sokat. Vigyázz magadra. Ja, meg terhes vitamin, és sok gyümi. És fekvés fekvés fekvés fekvés... :)
2009. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Nincs a másikban embrió....De az épp az gyönyörű pici fehér pötty vagyis 4és fél mm:))Picit aggódom de imádkozom az épp babámért:))!!!Jövőhéten már remélem dobog is pici szívecskéje,mert most még sajna nem:(((
2009. márc. 31. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Egy ismimnek ugyanez volt.Az esetek többségében ezek a kis "burkok" felszívódnak, és nem okoznak gondot a terhességben. Tudom , nem annyira vigasztaló , de van úgy , hogy a természet "lemond" az egyikről, a másik javára....

2009. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek remélem én is azok közé tartozom majd akinél minden rendben lesz:))!!
2009. márc. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!