Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek fordúlt be már 26...

Kinek fordúlt be már 26 hetesen a babája? Kézzel ha vizsgálnak, megérzi a doki ha nagyon lent van a baba?

Figyelt kérdés

Tegnap volt méhszáj vizsgálatom-zárt- és minden ok.

Ma voltam uh-on,ahol azt mondta egy másik doki,h már befordúlt a baba és lent van.

Volt így valaki?

Lehet ebből baj?

AGGÓDOK!!!!! Azt mondta a doki,h már nem valószínű h megfordúl.

26hetes kismami


2009. márc. 31. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

szia nekem is hamar befordult...már 21 hetesen és nekem is nagyon lennt van ugyhogy a dokim már nagyon ovatosan vizsgál.......a multkor ugy fejezte be a vizsgálatot h azt mondta: " nah itt a feje ugyhogy nem is piszkálom tovább"

nem lessz semmi baj.......pihenj amennyit csak tudsz...ne emelj nehezet.....

és ne idegeskedj!

2009. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neked a felemelt ágyat nem javasolta?

Kezével vizsgált és úgy érezte a babát?

Mit mondott,nem lehet ebből gond?

Köszi,h válaszoltál!

2009. márc. 31. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is már a 23. héttől befordult. Ne aggódj nálatok is minden rendben lesz.


26 heteske

2009. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg zárt a méhszáj,nem lehet gond. Az pedig,hogy befordult a baba azért jó,mert sokan pont ezt várják,hiszen a medencevégű fekvés akár császárral is végződhet,legalább neked nagyobb az esélyed a természetes szülésre.
2009. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 26 hetes kismami vagyok a 3.babámat várom és nekem pont most fordult vissza a bébi.Eddig fejfekvésű volt most meg már farfekvésű.Sztem ne aggódj,csak talán jobb ha töbet pihensz.Boldog babavárást!
2009. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztató válaszokat:)

Szinte egész nap fekszek,mostmár 30cm-re meg van emelve az ágyam-szinte függőlegesen fekszek...

Mindent megteszek,h ne legyen baj,de hát az ideg dolgozik rendesen:))

Bezzeg akik a 8.gyereket szülik...hadd ne folytassam. :(

Minden jót Nektek!!!

2009. márc. 31. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!