Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spirál mellett terhes lehetek?

Spirál mellett terhes lehetek?

Figyelt kérdés
1 hete késik . nagyon kétségbe vagyok esve.. sajna nem tudok most tesztet csinálni mert nincs rá pénzem:( volt már valaki igy? mit érzett? fáj ahol spirál van?nekem fáj..mintha meglenne csak sokkal jobban..most meg fog jönni vagy baj van a spirállal?
2011. júl. 14. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen, lehetsz sajnos. A spirállal ez a baj, gyakran előfordul. Mindenképp menj el orvoshoz és vetesd le, mert hatalmas bajod lehet belőle.
2011. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz,mint bármelyik másik védekezési mód mellett.Sajnos mindenhol van hibaszázalék.
2011. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már nem oylan drágák a tezstek,olcsó teszt dm-ben 250ft db-ja...

sztem megéri, hogy ne légy ideges, iylen késésnél tuti kimutatja.

Viszont ha fáj,az nem természetes, ugyyhogy mindenképpen menj orvoshoz!

Sajnos lehetsz terhes:(

Majd írd meg mi lett, reméljük csak késik,vagy valamilyen egyszerű(!) ferőzés...

2011. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerősöm is így lett terhes, de nála elhalt a baba a 12 hét után, nem is gyanakodtak, hogy terhes, csak már napok óta lázas volt és semmi nem vitte le a lázát, aztán egyszer csak otthon "megszült". Amúgy szerintem minél előbb fordulj orvoshoz! Egyébként tényleg lehet már olcsó teszteket is kapni, a rossmannba van 300Ft-ért és elég megbízható.
2011. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:
Ismerek egy gyerkőcöt, aki spirál mellett fogant, ma már 10 év körül van.
2011. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jövőhéten megyek orvoshoz.. és veszek tesztet is..:-) nagyon bizok benne hogy nem lesz gond... és spirálnál esetleg van olyan hogy késik ???ennyit ..
2011. júl. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!