Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek váratlan...

Van itt olyan, akinek váratlanul derült ki hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy valami rosszul lét vagy valami miatt orvoshoz került, és ultrahangon nézték a hasát, és az orvos pedig kijelenti hogy bizony babát vár.

Hogy közölte az orvos veletek? Pl Gratulálok anya lesz , stb..

Milyen érzések kavarogtak olyankor benned?

Mi lett a baba sorsa, meg tartottátok? :)


2011. júl. 16. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Váratlan az, amikor becsiccsentve csinálsz poéntesztet?Mert akkor jelentkezem :o)
2011. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anyukáámnak:D Nem mai eset de úgy volt hogy cisztája volt...Utána mennie kellett kontrollra és elsőnek azt hitték hogy egy cisztája van...És mikor elment másik orvoshoz azt mondták hogy nem ciszta hanem hogy én leszek..:DSzóval engem egy cisztának néztekxD De jó vége lett meg 9hónap után megszülettem egy szép májusi napon és 15 éve boldogan élünk:DD Azt nem tudom hogy mondták meg neki:D


15/L

2011. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm vesekővel szenvedett, egy kontroll hasi uh-ra küldték, hogy megnézzék, merre jár a kő, akkor vették észre, hogy babája is van. A magzat korára nem emlékszem, végül is maga a tény volt sokáig nagy téma :=). Természetesen nagyon örültek és megtartották.
2011. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Volt osztálytársam daganatnak nézték :o) Elmúlt már 15 hetes is amikor kiderült, hogy ez egy cuki kis csomag :o)
2011. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve terveztük a tesót a lányomnak, fél év után elkezdtünk vizsgálatokra járni. Coloty 2 hónapig semmi siker. A harmadik hónapban már meg sem jött ,nem gondoltam semmire mert szokott ilyen lenni már nem bizakodtam. Kellett mennem általános vér+vizelet vizsgálat. Majd másnap hívott a háziorvosom ,hogy azonnal menjek le hozzá,lementem csinált egy gyors tesztet majd közölte ,hogy babát várok. 26hetes
2011. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rutin vizsgálatra mentem, amikor megkérdezte a dokim, hogy szoptatok-e még, mert ha igen, akkor így a félidő környékén már abba hagyhatnám a szoptatást (akkor volt babónk 13 hónapos)

:D

Következő mondata - miután látta hogy én még csak keresem a szavakat, de nem mostanában fogom megtalálni őket - az volt, hogy "Legalább lemaradtunk az elején egy csomó izgalomról" és "Most már nem mondok olyat, hogy ne emelgesse a 13 hós 12 kilósat"

:D

2011. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz szülés volt, szakadtam, repedtem, alig éltük túl. Azt mondta a doki, hogy "Anyuka legalább 4 évig ne essen újra teherbe"... eszembe sem jutott.

Szoptattam, közben menstruáltam, alhasi fájdalmakkal mentem kórházba, ahol kiderült, hogy újra babát várunk. Alig egy év van kettőjük között. ... Ennyit a 4 év kihagyásról. :)

2011. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Méhnyakrák szűrésre mentem, mire a doki közölte: Hát, maga bizony babát vár.

Az első gondolatom az volt, hogy Hát-tal nem kezdünk mondatot... azután pislogtam, és kaptam egy sírógörcsös pánikrohamot. :D Megtartottuk, még 14 hét, és kibújik. ;)

2011. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HÁT-tal nem kezdünk mondatot??? Ez tökpoén!

Mármint első gondolatnak... - egyébként igazad van.

Gratulálok a csodababákhoz!


Enyém ennyire nem csoda- csak kisebb. Első két fiunkért megdolgoztunk- kb 3-4hónapot. 3.bébit én szerettem volna- férjem nem. De valahogy elkerült egy jósnőhöz- egy ismerősét vitte el, és ránézett a nő, és közölte vele, hogy nemsokára lesz egy lánya... Persze nem foglalkoztunk sokat ezzel a kijelentéssel.

De MIndkét fiam beteg volt áprilisban, apa is, kórházban is volt- alig láttam. Egy nyugodt éjszakánk volt kettesben egész április-májusban.

És ez az egy éjszaka eredménye már 10hetes a pocakomban.

Mikor vizsgálaton voltam a nőgyógyásznál, mondta, hogy nagyon hátrahajló méhem van, nehezen estem teherbe?? Hát mondtam, hogy kb egy gondolatra... :)


SZóval mégis bejött a jós jóslata - a neme nemsokára kiderül.

És nekünk ő a harmadik kis csodánk.

Mindenkinek jó egészséget, jó babásodást!

2011. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!