Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznőnek kell pénzt adni...

Szülésznőnek kell pénzt adni a heti szívhang vizsgálatért ha a szülésért kér pénzt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem :)
2009. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell külön fizetni a vizsgálatokért.A szülésnél pedig ha akarsz adsz neki ha akarsz nem.
2009. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nem állt szándékomba adni mert 50e kér a szülésért+ az orvos.csak nem tudtam mi a szokás.
2009. ápr. 2. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szívbajos a szülésznő!. Nekem nem volt fogadott, kapott szülés uán egy tizest, ennyi.
2009. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jujjj! Van bőr a szülésznőd képén rendesen! Bocsi! És a dokid mennyit kap, ha a szülésznő ennyit elkér? Nem semmi! Én is fogadok, bár ő nem mond összeget, de 25-öt fog kapni (más ennyit szokott adni neki), pedig marha sokat segít a szülés előtt is (pl nst-k).

Szóval ha 50-et kér, nehogy adj neki még a vizsgálatokért is!

2009. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon jo szulesznom volt, 20-30 volt a tarifája.

50 ezer az nagyon sok, nekem a nődokim kapott annyit.

igaz, fontos a szuleszno, es mondjuk akkor megeri, ha első babád, és sikerül megcsinálnia, hogy ne legyen gátmetszés, de akkor is utólag ad az emberlánya többet, ha meg van vele elégedve.

nagyon sok az az 50 ezer

2009. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!