Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik hogy vagytok...

25 hetes kismamik hogy vagytok? Miket vettetek már meg a babának? Mi lesz a babátok neve? Mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én 27hetes vagyok, de azért írok!Venni eddig egyetlen egy vastagabb rugit vettem, van egy 21hós kislányom így nekünk már meg van mindenünk, még egy pár rucit veszek és annyi!Eddig úgy néz ki Lucának fogják hívni, bár még nem végleges.Eddig 6kg-ot híztam még számítok egy 10kg-ra!


És Te kedves Kérdező?

2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem baj, hogy írok.Én most töltöm a 30.hetet.Nekünk szinte már minden megvan.Pont ma vettem egy csomag pelust is, hogy az is legyen meg.Nekünk kb a 25.héten már minden megvolt.Kénytelenek vagyunk előbb beszerválni a dolgokat,mert amikorra ki vagyok kíirva a páromnak akkor lesz a legtöbb munkája.Nekünk lányunk lesz és ha minden igaz akkor Alexának fogják hivní.Én idáig 12 kg-ot híztam, de még hátra van két és fél hónap.Nem tudom mennyi fog még rám szaladni.Ja a szoptatós melltertót nem vettük meg még, mert azt tényleg az utolsó pillanatban szabad csak.
2011. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi még nem vettünk semmit, sajnos! A párom ugyanis babonás! Szeptemberig adtam neki haladékot, elvégre nekem lesz nehezebb harminc-akárhány hetesen cuccokért rohangálni, de addig szigorúan semmit! Kislányunk lesz, Viviennek fogják hívni! Eddig 7 kg plusszom van! És Ti???? 26 hetes km

2011. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is 7 kg plusszom van, kislányunk lesz, a neve Elina. Október 31-re vagyok kiírva és már mindent megvettem, be van rendezve a szobája. :)
2011. júl. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!